Новини » Політика 23 березня, 2018, 11:27 блоги
Від надії до безнадьоги
Віктор Чумак
юрист, політик, народний депутат України

Савченко: від Надії до безнадьоги. Не претендую на істину. Моя версія всієї цієі історії наступна, і ґрунтується виключно на особистих відчуттях. Тому – суб’єктивна.

Надія Савченко людина із сильним характером, але із дуже завищеною самооцінкою та роздутим еґо.

Полон і весь процес навколо нього тільки ще більше підняли планку самооцінки та еґоцентризму. Україні потрібні були герої. Вона нам його дала, сама ж ще більше увірувала в своє месіанство.

Під час перебування у російській тюрмі такі настрої тільки підживлювалися і в її голову втлумачували думки, що війна та розруха – це результат діяльності Київської хунти, яку привела до влади ця «система», яка повинна бути повалена. Щодо інструментів зміни системи – то в її уяву інструментів мирних та легітимних не програмували.

Період перебування в українській політиці – політиці корупції та особистого збагачення – у загальнонаціональної Надії, героїні та кандидата в Президенти, такі настрої тільки підсилив.

Правильна ідея «зміни системи» стала домінуючою, але єдиним інструментом такої зміни вона вважала той, яким вміла користуватися – зброя. Звідси і виникла ідея військового перевороту без будь яких значних людських та інших ресурсів. Приблизно такий самий людський психотип і в Рубана. Хто перший сказав «а» – поки невідомо.

Військовий переворот без військових – не переворот. Так виникла ідея залучити найкращих. Хто найкращий? – правильно ССО. Але там люди може і критично налаштовані до влади, але тверезі і навчені. А може ще й підозрювали провокацію. Тому підіграли, але пішли в СБУ.

СБУ аж порвало від щастя. Жива справа з високопосадовим «зрадником», виходом на сепаратистів та й в середині країни чималі дивіденди можна отримати. Закрутилася комбінація. НСРД оформлювали на Рубана. Так формувалась справа, яку ми побачили вчора.

Чи буде вона доведена до кінця, тобто до «посадки»? А не впевнений я. Надя набагато цікавіша ПОПу на волі у якості кандидата в Президенти. Як відпустять? – не знаю, але впевненний – щось знайти можна.

Хто грав Надю? – Всі.

Росіяни розігрівали амбіції. Медведчук – торгував на довірі, Тимошенко – на обличчі, Порошенко – на спасінні, Грицак з Луценко – на зраді, військові – на патріотизмі.

Що маємо у залишку?

  1. Героя – зрадника,
  2. Моральне розчарування та пригнічення людей.
  3. Можливість почати охоту на відьом та закручування гайок для всього протестного руху.
  4. Електоральну «Пулю із зміщеним центром тяжіння» на президентські вибори.
  5. Інформаційну жуйку на рік вперед.

Ось така в мене байка. А час все розставить на свої місця. Раніше не писав і більше писати про це не буду.

Редакція не несе відповідальності за думку, яку автори висловлюють у блогах на сторінках ZIK.UA.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-02-22 01:00 :53