Новини » Політика 22 березня, 2018, 18:40
Загід Краснов: Сьогодні на Савченко роблять антипіар проти опонентів
ZIK
ZIK

Ми маємо боротися, аби жоден українець не був у російському полоні, але на цих полонених будувалась політична піар-кампанія. Коли Надію Савченко судили у Росії, тоді на ній піарились, а тепер, коли звинуватили у підготовці держперевороту, на ній роблять антипіар.

Про це в ефірі програми «Перші про головне. Коментарі» на телеканалі ZIK заявив лідер ВГО «Громадська сила» Загід Краснов.

«Коли почався скандал навколо Савченко багато людей, і я також, були впевнені, що вона не винна і тут замішана політика. Я вважаю, що для будь-якої думаючої людини було достатньо послухати її брифінг, де вона підтверджує слова Генпрокурора. Вона намагається захистити себе підміняючи мотивацію, що вона це робила з благими намірами. Вона завозила сюди зброю, аби ці снаряди не літали на громадян України. Вона ходила і розмовляла зі всіма, бо це була спецоперація. Я не розумію, а вона вирішила підмінити СБУ, МВС і Міноборони? Хто їй дав повноваження підмінити ці організації?», – вважає пан Краснов.

За його словами, він не прихильник влади, радше налаштований до неї опозиційно, але як людина бачить, що Савченко влізла туди, куди не потрібно і вона винувата.

«Вона каже, що вона підігрувала. Це можна робити в одній розмові, день, два, неділю, але не можна це робити півроку. Це неправильно. Це в неї такий захист», – відзначив гість програми.

На переконання Загіда Краснова, політика у справі Надії Савченко була тоді, коли їй дали Героя України, коли включали у партійні списки і всі одягали футболки на її захист.

«Так, безумовно, ми маємо боротися, аби жоден українець не був у російському полоні, але на цих полонених будувалась піар-кампанія. Сьогодні політика продовжується, тоді на Савченко піарились, а тепер на ній роблять антипіар. Це також правда», – констатував пан Краснов.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-10-20 00:53 :12