live
Новини » Львів 144

З бюджету Львова виділили кошти на охорону муніципалами перших шкіл

Депутати Львівської міської ради виділили фінансування на запровадження у кількох школах охорони, яку здійснюватиме «Муніципальна варта».

Згідно зі змінами до бюджету міста, на забезпечення денної охорони навчальних закладів Львова передбачили 794 тис. грн.

Нагадаємо, раніше на сесії ЛМР прийняли рішення про те, що «Муніципальна варта», окрім комунальних підприємств та парків, охоронятиме також школи та дитячі садки. Для початку мали обрати до десяти навчальних закладів, з поганих районів, або де вже вчиняли крадіжки.

В управлінні безпеки міста підрахували, що охорона школи чи дошкільного навчального закладу працівником «Муніципальної варти» у денний період обходитиметься міському бюджетові у 110 тис. грн на рік. Якщо охорона буде цілодобовою, то на одну школу на рік витрати становитимуть орієнтовно 320 тис. грн.

Тож, відповідно до виділеного фінансування, на початок муніципали візьмуть під охорону сім навчальних закладів Львова.

Наразі «Муніципальна варта» не охороняє жодного навчального закладу. Охорону шкіл здійснюють або приватні структури, або працівники навчальних закладів, за послуги яких платять батьки.

Усього у Львові 117 шкіл та садочків.

Окрім коштів на охорону навчальних закладів, депутати внесли також інші зміни до міського бюджету.

Так, 1,295 млн грн залишку торішньої субвенції спрямують здійснення заходів щодо соціально-економічного розвитку окремих територій, 535,6 тис. грн виплалять ПАТ «Львівське АТП – 14630» на погашення заборгованості за пільговий проїзд окремих категорій громадян, 574,2 тис.грн передбачили для забезпечення функціонування Народного дому в смт. Брюховичі у 2018 році. Окрім того місто отримає 900 ти.с грн субвенції з обласного бюджету на будівництво каналізаційної мережі на вулицях Бічна Бурштинова, Підлісна, Заможня в смт. Брюховичі.

Loading...
Loading...
Loading...