четвер, 22 березня, 2018, 22:25 Політика
Южаніна про міністра Данилюка: У податковій політиці він просто «нуль»
ZIK
ZIK

Я не можу говорити чим займається міністр Данилюк у фінансовому спрямуванні, але що стосується податкової політики, він просто «нуль».

Про це в ефірі програми ДокаZ з Олексієм Шевчуком на телеканалі ZIK заявила голова комітету ВР України з питань податкової та митної політики Ніна Южаніна.

Гостя програми відповіла на питання ведучого, у чому полягав її конфлікт з Мінфіном:

«Цей конфлікт можна зараз розглядати як мій особистий конфлікт з міністром фінансів України Данилюком. На мій погляд цей міністр є зовсім непрофесійною людиною. Я не можу говорити, чим він займається у фінансовому спрямуванні, але що стосується податкової політики, він просто «нуль» «,– заявила Ніна Южаніна.

А на питання ведучого, чому його досі не звільнили, голова комітету ВРУ з питань податкової та митної політики відповіла так:

«Я думаю, що його роботою сьогодні задоволений прем’єр. Але знаєте, податкова політика сьогодні лежить на моїх плечах. Тобто, є людина, яка цим займається, тому й на це не звертають значної уваги. А особливо в уряді. Тому мені здається, якби ситуація була гіршою, до нього було б прикуто більше уваги»,– вважає гостя програми.

Ніна Южаніна не виключає, що міністр фінансів Данилюк сьогодні має «лобістів, які отримають чималі гранти та працюють над його іміджом реформатора».

«Але реформатором там і не пахне. Це людина, яка використовує ті норми, які приймалися парламентом протягом трьох років»,– додала голова комітету ВРУ з питань податкової та митної політики.

 

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2018-12-13 15:18 :50