четвер, 22 березня, 2018, 21:35 Економіка
Южаніна: Плануємо визначити категорію осіб, які б сплачували ще менший податок
ZIK
ZIK

Ми нещодавно говорили, зокрема і з Президентом, що нам треба визначити категорію осіб, які б сплачували ще менший податок з обігу.

Про це в ефірі програми ДокаZ з Олексієм Шевчуком на телеканалі ZIK заявила голова комітету ВР України з питань податкової та митної політики Ніна Южаніна.

Гостя програми зауважила, що для українських підприємців 3 групи сьогодні працює спрощена система оподаткування.

«І ніколи б ні Президент, ні прем’єр, не погодилися б із таким кроком, щоби цю спрощену систему оподаткування було «придушено». Навпаки, ми нещодавно говорили, зокрема і з Президентом, що, мабуть, нам треба визначити категорію осіб, які б сплачували ще менший податок з обігу»,– зазначила гостя програми.

Голова комітету ВРУ з питань податкової та митної політики каже, що для того, аби зменшити податок для підприємців, Україна може використати досвід Грузії.

«У Грузії, наприклад, підприємець з доходом до 100 000 тисяч доларів в рік сплачує податок з обороту 1 %. Але державою чітко контролюється, що це за підприємець»,– зауважила Южаніна.

І для того, щоб в Україні працювала така ж система, за словами гості програми, необхідно, щоби усі готівкові операції в Україні проходили фіскалізацію

«Ви розумієте, що до тих пір, доки люди говоритимуть неправду щодо обсягу здійснених ними операцій, ми не зможемо навести ладу. І для того, щоби зробити в Україні більш легку систему оподаткування і обліку, що дуже важливо для людей, нам треба обов’язково фіскалізувати усі облікові операції. От тоді, коли ми будемо бачити, що це точно категорія тих підприємців, які здійснюють свою діяльність у межах 5 мільйонів, їм можна буде залишити ставку у розмірі 5%», – додала Ніна Южаніна.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2018-12-11 16:35 :38