четвер, 22 березня, 2018, 22:10 Політика
Якщо повертати Крим, то тільки на правах України, – Остап Дроздов
ZIK
ZIK

Мені не цікавий проросійський Крим – ми і так мали його 22 роки та бачимо, до чого це призвело. Мені цікавий Крим як кримськотатарська автономія.

Таку думку висловив письменник, журналіст Остап Дроздов у ефірі програми Vox populi на телеканалі ZIK.

«Скажу чесно і відверто, коли відбулася анексія півострова, то я написав статтю, у якій зізнався, що я з великим полегшенням сприйняв втрату Криму. Оскільки я проти перебування Криму в складі України в тому вигляді, у якому він є зараз», – зізнався Остап Дроздов.

На думку журналіста, наразі це безнадійно зіпсутий та заражений «ватними» людьми регіон, які кликали Путіна, палили українські прапори і топтали українські паспорти.

«Невже хтось хоче завтра видати паспорт України всім тим прибічникам Росії, які 4 роки після анексії прекрасно живуть в Криму, і які взяли російські паспорти?

Тільки проаналізуйте, за кого Крим постійно голосував, і ви зрозумієте, що вся та проросійська шваль, яка опинилася в українській політиці – це власне голоси Донбасу і Криму», – зауважив Дроздов.

Безумовно, визнає гість програми, територіально хотілося б мати вихід до Чорного моря, і щоб українці могли відпочивати на берегах Криму, але політично та геополітично це неможливо.

«Якщо приєднувати Крим то тільки на своїх правах. Мені не цікавий проросійський Крим – ми і так мали його 22 роки та бачимо, до чого це призвело. Мені цікавий Крим як кримськотатарська автономія.

І я дуже часто ставлю питання, чому кримські татари не формулюють вимоги, щоб мати свою форму державності?», – наголосив письменник.

Він підкреслює, що питання кримськотатарського народу є найсуттєвішою проблемою, яка прив’язує українців до Криму.

«Кримські татари для України є тим вогником, який не дозволяє остаточно махнути рукою на Крим. Але самі лідери кримськотатарського народу визнають, що їх кількісно замало, щоб мати свою автономію. І найпарадоксальніше те, що цього не дозволить і сама Україна, адже боїться в Криму бути Україною», – констатував Остап Дроздов.

 

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2018-12-17 21:04 :13