четвер, 22 березня, 2018, 16:41 Суспільство
«Я був шокований Карпатами»: Жан Рено поділився враженнями про Україну
Жан Рено. Фото: Соколовська Інна/УНІАН
Жан Рено. Фото: Соколовська Інна/УНІАН

Вже кілька днів знаменитий французький актор Жан Рено гостює у Києві. Французька та українська знімальна групи ведуть спільну роботу над фільмом «Останній крок», у якому Рено дісталася головна роль. Відомий актор прилетів у Київ після зйомок у Карпатах, де вже відзняли 70% фільму.

Карпати обрали як основну локацію для знімального процесу. Візуалізацію решти фільму перенесли в Київ. У столиці України Styler вдалося поспілкуватись із Жаном Рено під час прес-конференції. Зокрема, актор поділився, з чим асоціює Україну і чим запам’ятається йому наша країна.

«Я був просто шокований, побувавши в Карпатах! Бо Карпати – дуже і дуже красиві. Так, було дуже холодно під час зйомок (знімальний процес йшов під час морозів, коли температура повітря іноді досягала -24°С). Але щоранку ми бачили просто магічний ліс. Природа Карпат – просто чудова», – сказав зірковий актор.

Також Жан Рено зазначив, що українці приймали його і французьку знімальну групу дуже тепло, тому йому також запам’ятається і гостинність українців.

«Всі, з ким ми спілкувалися під час зйомок, були до нас дуже добрі. Я був дуже щасливий. Я із задоволенням працював тут, і з радістю попрацював би в новому проекті з Україною і в майбутньому», – прокоментував Жан Рено.

Відзначимо, організатори прес-конференції також спростували чутки про те, що «Останній крок» – це завершальний фільм в кар’єрі актора. Жан Рено і надалі буде зніматися в інших фільмах, буде продовжувати кар’єру, підкреслили вони.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2018-12-14 22:17 :14