четвер, 22 березня, 2018, 23:53 Суспільство
У США на берег викинуло загадкову істоту, схожу на лохнеське чудовисько

У США на берег викинуло загадкову істоту. Таємничий звір був знайдений в національному заповіднику «Острів Вольф», Джорджія. Його виявили батько (Джефф Уоррен) і син, які плавали на човні неподалік. Спочатку вони вирішили, що це останки тюленя. Мертву тушу клювала чапля.

Про це повідомляє newsyou.info.

Це дійство зацікавило людей, які знаходилися в човні – вони підібралися ближче і не повірили своїм очам: туша не була схожа на якусь відому нам істоту. Люди зробили кілька фотографій, які тепер обговорюють вчені. Істота з плавниками, довгою шиєю і маленькою головою – риси, характерні для образу лохнеського чудовиська.

Уоррен відправився в місцеву рибну крамницю Skipper’s Fish House, де йому розповіли, що колись в цих краях існувала легенда про власне лохнеське чудовисько, яке називали Алта (або Алтамаха). Перші згадки про нього відносяться ще до 1830-х років.

Експерти ж не поспішають вірити в народні перекази. За словами директора американської Служби охорони риб та диких тварин, деякі морські істоти, розкладаючись, можуть набувати вигадливих форм, що нагадують нам доісторичних тварин, так що цим непізнаним чудовиськом могла виявитися навіть акула.

Розповіді про морських чудовиськ – частина фольклорної спадщини багатьох країн, і носять вони різні назви. Так, наприклад, крім легенд про знаменитого лохнеського чудовиська (Нессі) в Шотландії фігурує Мораг з озера Лог-Морар, в Ісландії це – лагарфльоутській змій, в Канаді, в озері Оканаган, жителі свого часу «бачили» звіра Огопого, в Італії – Lariosauro.

Читайте також: В Австралії зняли на камеру загадкову істоту

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2018-11-20 18:55 :31