Новини » Події 22 березня, 2018, 11:15
Силовики провели обшуки в активістів «Національного корпусу» у Дніпрі
Активісти «Національного корпусу». Фото: newsroom.kh.ua
Активісти «Національного корпусу». Фото: newsroom.kh.ua

Сьогодні вранці силовики обшукали помешкання кількох представників «Національного корпусу» у Дніпрі.

Про це 22 березня у коментарі IA ZIK повідомив голова Дніпропетровської обласної організації політичної партії «Національний корпус», екс-боєць полку «Азов» Денис Котенко.

«Сьогодні вранці пройшли обшуки у мене вдома та у декількох людей з нашої організації. Зараз я перебуваю у Києві, про що виклав фото в Інтернеті. Напевно, представники правоохоронних органів, побачивши, що нас немає вдома, вирішити нашвидку зробити ухвалу і приїхати з обшуками до наших домівок», – повідомив Д.Котенко.

Приводи для обшуку активіст вважає надуманими.

«Вони показали ухвалу суду на обшук, де написано, що наче я та представники нашої організації були присутні при вчиненні хуліганських дій. Посилаються на одного місцевого активіста з Дніпра, який славиться тим, що збирає людей на мітинги за гроші і відстоює чиїсь інтереси. Напевно, десь він побачив у нас загрозу і таким чином, закинувши грошима правоохоронні органи, вирішив до нас причепитись.

Такі дії розцінюємо як тихий безлад правохоронців. Усі бачили фото, що я та наші друзі з організації перебувають у Києві, і саме в цей час о 7.00 ранку прийшли до мене додому, де бабуся, якій 81 рік, і почали переривати всю квартиру. По-друге, розцінюємо це як замовлення. У нашої організації у Дніпрі і по всій Україні є репутація, що ми не даємо людям заробляти брудні гроші на мітингах, незаконних забудовах чи інших брудних темах», – додав Д.Котенко.

З його слів, обшуки в активістів «Національного корпусу» у Дніпрі відбуваються уперше. «Раніше були обшуки у наших хлопців у Львові, після того, як вони проводили заходи під Львівською обласною радою, в Івано-Франківську. Зараз переключилися на нас», – додав він.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-03-25 01:58 :16