четвер, 22 березня, 2018, 1:10 Світ
Російські ЗМІ відкликають журналістів із Думи через скандал із домаганнями

Російські ЗМІ призупиняють співпрацю з Держдумою після того, як комісія з етики не знайшла порушень у поведінці депутата Леоніда Слуцького, якого журналістки звинуватили у домаганнях.

Як повідомляє «Дождь», 21 березня у Держдумі РФ пройшло засідання комісії з етики, на якому розглядались скарги продюсера «Дождя» Дар’ї Жук і кореспондента ВВС Фаріди Рустамової про домагання з боку Слуцького.

«Комісія не знайшла порушень Слуцьким поведінкових норм. Вивчені факти свідчать про вибірковість, цілеспрямованість та спланований характер дій заявниць», – оголосив після засідання голова комісії Отарі Аршба.

Після цього «Дождь», «РБК» і «Комерсантъ» відкликали журналістів із Держдуми.

«Редакція «Дождя» обурена позицією Держдуми і депутатської комісії з етики та вважає її рішення неприйнятним і знущальним. Ми наполягаємо на перегляді рішення комісії і на проведенні справжнього розслідування за звинуваченнями Слуцького в домаганнях», – йдеться у заяві телеканалу.

«Ми вважаємо руйнівним підхід членів комісії, для яких корпоративна етика важливіше справедливості. Сподіваємося, що в цій історії не поставлено крапку. Але зі свого боку ставимо крапку у взаєминах з депутатом Слуцьким як ньюзмейкером і з комісією з етики, оскільки дотримуємося інших етичних поглядів», – наголошує «Комерсантъ».

Головний редактор «Радіо Комерсантъ FM 93,6» Олексій Воробйов також оголосив про скасування запрошень на святкування 8-річчя радіо для Слуцького та всіх членів комісії.

 

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2018-12-14 20:54 :16