четвер, 22 березня, 2018, 20:30 Політика
Остап Дроздов: Будуть народжуватися нові Савченко
ZIK
ZIK

Ситуація пов’язана зі звинуваченнями Надії Савченко в організації теракту і держперевороту має стати для нас повчальною історією. У ній дві сторони неправі. Ця історія свідчить про те, що ми стоїмо на порозі подій, коли вже в інших тілах та проектах будуть народжуватися нові Савченки.

Про це в ефірі програми «Vox populi» на телеканалі ZIK заявив журналіст Остап Дроздов відповідаючи на запитання, чи для нього Надія Савченко герой, чи зміниться в народу думка про неї і чи може патріотизм бути поза законом.

«У цієї влади дуже легко виграти «всуху» тоді, коли хочеш її підірвати. Я себе зловив на думці, що той хто здійснить те, в чому її звинувачують, той буде національним героєм. Коли я вечеряю в когось вдома, то завжди знайдеться той, хто скаже, що вже давно пора стерти з лиця землі цю Раду і депутатів. Мовляв, всім би від цього стало легше жити. Звичайно це дурна емоція», – відзначив пан Дроздов.

За словами журналіста, йому прикро за те, що він живе в країні, де дуже багато людей хочуть завалити тих, хто при владі і дуже багато лицемірів відрікаються від себе торішнього. Йдеться про людей, які ще рік тому дійсно вважали Савченко Героєм України, одягали футболки на її підтримку і ставили аватарки у соцмережах.

«Для мене вся історія з Надією Савченко це хронологія морального падіння українця, політичного бомонду і всього того, що вважається героїзмом. Це дзеркало в яке дуже неприємно дивитися і бачити дуже недолугого, імпульсивного та накрученого себе. Це настільки непродуктивно, що важливо, щоб з’являлися такі Надії Савченки, щоб пізнавали себе ще більше», – переконаний гість програми.

Пан Дроздов каже, що ставиться до цього як до повчальної історії і співчуває тим, хто ставиться по іншому.

«Я не за не і не проти. Я дивлюся на дві сторони як на неправі. В нас немає правих у цій історії. Для мене вона не є героєм, для мене вона є маніпульованою особою. Я внутрішньо розумію її логіку, хоча і не поділяю її. Ми на порозі дуже цікавих подій, як нові Надії Савченки будуть народжуватися вже в інших тілах та проектах», – констатував Остап Дроздов.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2018-12-12 18:23 :33