четвер, 22 березня, 2018, 12:58 Події
Охорона ВР перешкоджала діяльності Семенченка, бо той не хотів проходити обшук, – Петренко
ZIK
ZIK

Народний депутат України Олег Петренко розповів, що його колегу Семена Семенченка не хотіли пропускати до Верховної ради через те, що той відмовлявся пройти процедуру обшуку. Такі дії охорони Петренко розцінює як перешкоджання діяльності народного обранця.

Про це депутат заявив в ефірі інформаційного проекту «Перші про головне. Коментарі» на телеканалі ZIK.

Петренко розповів, що напередодні нинішнього засідання він став свідком інциденту, який трапився із Семеном Семенченком через зміни до закону «Про державну охорону органів державної влади України та посадових осіб».

«Я не міг увійти в приміщення, тому що не пропускали Семена Семенченка», – розповів Петренко.

За словами Петренка, Семенченко був неозброєним, однак відмовлявся пройти обшук. Тому охорона не хотіла пропускати його до парламенту.

«На мій погляд, відбулось порушення конституційної норми про перешкоджання діяльності народного депутата. Він був неозброєним, та, згідно закону, відмовлявся пройти процедуру обшуку. Це було його рішенням. Я, як завжди, пройшов обшук, однак Семен вирішив підняти градус», – зазначив Петренко.

Та депутат підкреслив: не збирається «просто так спускати ситуацію», свідком якої він став.

«Мене обурює факт того, що від охорони пішла така рефлексія на маразматичні законопроекти. Я хочу бачити у порядку денному не профанації, а закон про остаточне зняття недоторканності», – заявив Петренко.

Разом із тим депутат наголосив: сам він завжди здає свою зброю до спеціальної кабінки і робив це ще до ухвалення відповідного закону.

«Я ніколи тут не ходив із зброєю. Навіть до підписання усіх цих профанацій та маразмів щодо законодавчих ініціатив», – підкреслив Олег Петренко.

Як повідомлялось, норму про зобов‘язання депутатів здавати свою зброю на вході до ВР уже розкритикував і Володимир Парасюк. На його думку, таким чином нелояльним до влади депутатам просто обмежують доступ до державних установ.  

Нагадаємо, ВРУ заборонила проходити у будівлі центральних органів державної влади зі зброєю. Відтепер це стосуватиметься і народних депутатів. Це рішення було ухвалене після того, як Надія Савченко, нібито, принесла в Раду три гранати і пістолет.

 

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2018-12-12 18:34 :46