Новини » Суспільство 22 березня, 2018, 11:55
На ZIKу стартують «Джокери» з Севгіль Мусаєвою
<nbsp;>

Прем’єра в рамках весняного сезону на телеканалі ZIK – спільний з інтернет-виданням «Українська правда» викривальний проект «Джокери» з ведучою Севгіль Мусаєвою в ефірі вже в цю суботу, 24 березня, о 22:00.

Як ви вважаєте, що найбільше приховують політичні партії? Правильно – справжніх спонсорів. Якщо ви спробуєте дізнатись, на чиї гроші політики та партії купують рекламу, друкують газети, платять агітаторам, ви не знайдете цю інформацію. Це – їхня сокровенна таємниця. Це – ключик до розуміння їх справжніх мотивів, цілей та завдань. Зрештою – до справжніх, тіньових господарів політики в Україні. Якщо ти знаєш, хто платить, ти розумієш, що відбувається.

<nbsp;>

Ведуча проекту – Севгіль Мусаєва, головна редакторка «Української правди» як детектив складає усі карти і вибудовує власне розслідування. Чи вдасться їй з’ясувати, хто джокер у цій грі? Разом з нею глядачі відкривають карту за картою і дізнаються, хто стоїть за багатомільйонними бюджетами найбільших партій України.

«З 1998 року український парламент є найбільшою біржою в цій країні. Саме в цьому скликанні у Верховній Раді з’явилися представники великого бізнесу, які й фінансували кампанії політичних партій, а потім вирішували та лобіювали свої бізнесові інтереси. За 20 років ситуація не змінилася. Представники великого бізнесу й надалі утримують українських політиків, розкладаючи напередодні виборів яйця у різні кошики. Українське суспільство має знати правду задля того, щоб уникнути помилок у майбутньому. Я сподіваюся, що «Джокери» допоможуть глядачу зрозуміти неперебірливість українських політичних діячів та у майбутньому очистити український парламент від цього ганебного явища», – наголошує відома журналістка Севгіль Мусаєва.

«Наш проект допоможе глядачам придивитися уважніше до політиків, розібратися, яким чином вони проводять необхідні «своїм» олігархам закони, дізнатися, хто і для чого фінансує улюбленців мільйонів. Ми наводимо докази і слова свідків, висновки ж робить глядач», – додає керівник департаменту програм власного виробництва телеканалу ZIK Ольга Мовчан.

Тож дізнавайтеся, хто замовляє музику української політики і платить за неї. Прем’єра проекту «Джокери» на ZIKу – з 24 березня щосуботи о 22:00.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-07-16 06:59 :22