Новини » Політика 22 березня, 2018, 19:35
Краснов про Савченко: Тепер нам сором перед світом, що арештовуємо символ України
ZIK
ZIK

Сьогодні ми опинилися в такій ситуації, коли нам соромно перед світом за те, що ми арештовуємо людину, яку зробили символом України.

Таку думку висловив лідер ВГО «Громадська сила» Загід Красновв ефірі програми «Перші про головне. Коментарі» на телеканалі ZIK.

«Сьогодні не одна Савченко є опозиціонером, адже таких політиків у країні достатньо, і тиснуть абсолютно на всіх. Тому не треба плутати, коли справу проти опозиціонера фабрикують за його діяльність, або ж відкривають по факту, як у випадку із Савченко», – зауважив Краснов.

Він вважає, що Україна опинилася в такій безглуздій ситуації, коли українського патріота та своєрідного символа України арештовують, саме через схильність українців створювати собі кумирів.

«На мою думку, Савченко не патріот, а воїн. Вона була добровольцем і воювала в Іраку. А тому на її місці кожен справжній воїн, коли б потрапив до полону, так само не втрачай бойовий дух», – певен лідер ВГО «Громадська сила».

Загід Краснов пояснює, що для України тоді було вигідно зробити на арешті Надії Савченко піар та створити із неї героя.

«Чому, коли держава присвоювала Савченко звання Героя України, не звернули увагу на інші аспекти, чия це провина? Відтак, сьогодні ми опинилися в такій ситуації, коли нам соромно перед світом за те, що ми арештовуємо людину, яку зробили символом України», – констатував Загід Краснов.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-10-19 05:59 :02