четвер, 22 березня, 2018, 15:04 Події
Історія Савченко має стати прикладом того, що не можна нікого ідеалізувати, – Гончаренко
ZIK
ZIK

Коли український народ та політики боролись за Надію Савченко, все робилося правильно, адже мова йшла про свободу українського військового, українського офіцера. В той же час сьогоднішнє рішення Верховної Ради теж є правильним, адже ніхто не повинен бути недоторканним перед законом.

Про це в ефірі інформаційно-аналітичного проекту «Перші про головне. Коментарі» (в ефірі телеканалу ZIK) зазначив народний депутат України Олексій Гончаренко.

«Це дуже сумна історія, коли герой, як виявляється, не є героєм, коли доводиться голосувати за зняття недоторканності з людини, портрет якої зі словами «Free Savchenko» я ніс у Москві. Все це боляче, але що ми можемо зробити?», – каже Олексій Гончаренко.

В той же час він переконаний, що тоді, у 2015-2016 роках, все робилося правильно, адже мова йшла про свободу українського офіцера.

«Сьогодні ми також робимо все правильно. Не можна, щоб хтось був недоторканний перед законом – ні Герой України, ні народний депутат, ніхто. А звинувачення проти Надії Савченко надзвичайно серйозні, а вона, фактично, їх навіть не спростовує», – зазначив нардеп.

Проте, підкреслив Гончаренко, він готовий переглянути своє рішення у тому випадку, якщо суд доведе невинуватість Надії Савченко.

«Останнє слово за судом, тут немає жодних питань. Але розумієте, суд винесе юридичний вердикт, а от політично я для себе все одно роблю висновки щодо пані Надії однозначні. Людина, що спілкується із Захарченком, який вбиває українців, розриває Україну на шматки, створює політичні висновки щодо себе», – запевняє народний обранець.

Згідно із офіційним сайтом Верховної Ради, фракція «Блоку Петра Порошенка» практичному в повному складі проголосувала за всі три подання Генпрокурора. Лише Аркадій Корнацький та Вадим Кривохатько проголосували проти.

«Ну, це їх персональна позиція. Більше сотні членів фракції проголосували «за», але у такій великій фракції не можуть усі проголосувати одностайно. Дякувати Богу, ми не Держдума Російської Федерації, у нас є люди з різними позиціями, і кожна людина має право на свою», – каже народний депутат.

Але він нагадав, що депутати «БПП» обіцяли своїм виборцям, що депутатської недоторканності не буде зовсім.

«Тому як можна виправдати те, що ти не голосуєш за ці подання? Не віриш у надані докази? Це можливо, але ж вона не може бути якоюсь іншою від будь-якого громадянина України. Ми ж всі обіцяли, що ліквідуємо цей феодальний інститут», – наголосив Олексій Гончаренко.

Окрім цього він відповів на запитання про своє бачення політичного майбутнього народного депутата Надії Савченко.

«Це маю визначати не я, а український народ. Я думаю, що він визначиться, бо пані Савченко дуже чітко каже, що хоче займатись політикою. Тому український народ ще скаже свою думку. Історія Савченко має бути прикладом для України, що не потрібно нікого ідеалізувати», – запевняє нардеп.

Читайте також: Сьогодні на засіданні ВР покажемо відео про терористичні плани Савченко, – Луценко

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2018-12-14 21:23 :06