Новини » Політика 22 березня, 2018, 10:03
Генпрокуратура розмалювала картину про смерті невинних, я ж хотіла налякати владу, – Савченко
ZIK
ZIK

Надію Савченко звинувачують у тому, що вона є агентом Кремля, тож політик вирішила зіграти цю роль. Плани теракту, стрілянина по куполу Верховної Ради є її вигадками.

Про це стало відомо зі слів нардепа Надії Савченко, під час засідання Регламентного комітету, яке транслював телеканал ZIK.

«Кожна вивезена міна, патрон – це снаряд, який не розірвався по наших солдатах. Слова Генерального прокурора мають сенс, але не до кінця. Адже спершу офіцери ЗСУ прийшли до мене. Я знала ким вони були поставлені, які розмови записуються. Я і багато інших людей постійно виконуємо складні операції. Нас постійно звинувачують у тому, що ми агенти Кремля. Тож чому б цю нісенітницю не допровадити до кінця?», – говорить нардеп.

Надія Савченко зазначила, що теракт ВР – це вигадка. Вона придумала такий сценарій, аби підігріти температуру довкола своєї персони, адже її і так вважають агентом Кремля.

«Знаючи, яке кіно ви будете крутити, мені втрачати нічого. Я малювала конструкції, які виконати не можливо – тотальний сюрреалізм. До слова, під Верховну Раду міномети мали в’їжджати у сміттєвозах і стріляти по куполу. Але ви зверніть увагу на міцність цієї будівлі! Якщо вистрілити у неї, то максимум скло посиплеться. Втім, Генеральна прокуратура розмалювала картину про смерті невинних, я ж хотіла налякати владу, сколихнути Україну», – підкреслює нардеп.

Надія Савченко підкреслює некомпетентність СБУ, мовляв працівники органу просто не впізнавали її на лінії розмежування.

«Як це СБУ не могли мене зловити? Хто сказав, що я у коробках їздила? Я маскувалася, одягала перуки, військову форму і проходила всі блокпости. Ви не вмієте працювати. Люди бачать, що для Генпрокурора справи є бізнесом. До того ж Луценко покриває вигідних йому корупціонерів, у той час коли проти них починає діяти НАБУ», – додає нардеп.

Надія Савченко зазначила: в кожному військовому підрозділі є закриті і відкриті агенти СБУ.

«Відкриті агенти СБУ виглядають, як «піджаки». Вони щось приносять, подають папери. Є закриті – таким агентом вважали мене. У моїх командирів були всі приводи боятися Савченко, бо я завжди казала правду», – переконує нардеп.

Надія Савченко розповіла, як колись її домагався начальник штабу військового підрозділу у якому вона служила.

«Хочу ще сказати про СБУ. Я була рядовим солдатом і до мене сексуально домагався начальних штабу. Він зіпсував багато дівчат і зараз є Героєм України. Коли цей майор мене «ізводив», начальник прапорщика порадив написати «маляву», начебто я є працівником СБУ. Я роздрукувала папір у столичній друкарні і відправила від аноніма, мовляв стережіться Савченко. Після цього командування почало мене побоюватися вперше. Тоді я зрозуміла, наскільки слабкою є наша армія», – зазначає нардеп.

Надія Савченко додала, що коли прийшла у політику, то зрозуміла, що вона є несерйозною і завжди буде проти людей.

 

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
Top
2020-11-30 10:26 :52