четвер, 22 березня, 2018, 15:05 Економіка
«Газпром» оскаржив в суді Швеції рішення арбітражу щодо спору з «Нафтогазом»
Газпром. Фото: ZIK/EPA/SERGEI ILNITSKY/Архівне фото
Газпром. Фото: ZIK/EPA/SERGEI ILNITSKY/Архівне фото

«Газпром» 21 березня подав до Апеляційного суду округу Свеа клопотання про часткове скасування остаточного рішення по арбітражному розгляду з «Нафтогазом України» за договором на постачання газу.

Про це повідомили в прес-службі російської компанії, передає Інтерфакс.

«Оскільки остаточне рішення арбітрів щодо цього спору засноване на тих же висновках, що і раніше прийняте окреме рішення по арбітражному розгляду, клопотання подано на аналогічних підставах, а саме – через перевищення арбітрами своїх повноважень при винесенні рішень і допущених ними серйозних процесуальних помилках», – повідомили в «Газпромі».

Нагадаємо, 28 лютого Стокгольмський арбітраж задовольнив вимоги Нафтогазу щодо компенсації за недопоставлені Газпромом обсяги газу для транзиту. 

За рішенням Стокгольмського арбітражу, Нафтогаз домігся компенсації у сумі 4,63 млрд доларів за недопоставку Газпромом погоджених обсягів газу для транзиту. За результатами двох арбітражних проваджень у Стокгольмі Газпром має сплатити 2,56 млрд доларів на користь Нафтогазу.

Пізніше стало відомо, що «Газпром» подав апеляцію на рішення Стокгольмського арбітражу у справі про постачання газу, у справі про транзит апеляція буде подана до кінця березня 2018 року.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2018-12-11 08:25 :21