Новини » Політика 21 березня, 2018, 13:19
ZIK через утиски звернувся за підтримкою до ОБСЄ
<nbsp;>

У вівторок, 20 березня, представник ОБСЄ з питань свободи медіа Арлем Дезір відвідав Національну спілку журналістів України і провів зустріч з активом найбільшого журналістського об’єднання країни та представниками національних медіа.

Про це інформує прес-служба телеканалу ZIK.

Говорили про безкарність за злочини проти журналістів, фізичну безпеку працівників ЗМІ, міжнародну співпрацю та свободу полонених і арештованих – Романа Сущенка, Миколи Семени, Станіслава Асєєва та інших.

Представник ОБСЄ з питань свободи медіа Арлем Дезір наголосив, що останні чотири роки – від часів Майдану – в Україні спостерігається складна ситуація зі свободою слова.

<nbsp;>

«Ми постійно дізнаємося про випадки утисків журналістів, напади на працівників ЗМІ. Так само постійних нападів зазнають редакції», – наголосив пан Дезір.

За підсумками моніторингу безпеки журналістів, який традиційно проводить НСЖУ, минулого року зафіксовано 90 випадків застосування сили проти працівників ЗМІ.

«На жаль, нам не відомо ефективних випадків покарання винних у цих злочинах. Тому маємо констатувати, що ситуація зі свободою слова в Україні критична», – зазначив Сергій Томіленко.

<nbsp;>

«ZIK – один із тих, хто зазнає постійного зовнішнього тиску з огляду на незалежну редакційну політику та вкрай незручні для влади теми, які артикулюються в ефірі телеканалу, зокрема в наших проектах журналістських розслідувань. Підтримка такої потужної європейської правозахисної організації як ОБСЄ для нас особливо важлива», – зауважив генеральний директор медіа-холдингу ZIK Ігор Туркевич.

Генеральний директор медіа-холдингу ZIK Ігор Туркевич особисто передав лист-звернення із підписами працівників ZIKу з проханням про підтримку та захист від утисків представнику ОБСЄ з питань свободи медіа Арлему Дезіру, котрий запевнив про постійний моніторинг ситуації з ZIKом з боку організації.


Нагадаємо, ZIK вже не вперше звертається до іноземних представництв в Україні та міжнародних інституцій, котрі є гарантами свободи слова та вільних медіа.

 

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-08-20 17:41 :52