середа, 21 березня, 2018, 16:45 Політика
За отруєнням Скрипаля стоїть Кремль, який намагається залякати світ, – радянський дисидент
Фото: EPA-EFE/NEIL HALL
Фото: EPA-EFE/NEIL HALL

За отруєнням екс-співробітника ГРУ РФ Сергія Скрипаля може стояти спроба залякуванням домогтися скасування санкцій проти Кремля.

Про це в ефірі «Радіо Свобода» заявив радянський дисидент і правозахисник Володимир Буковський, коментуючи замах на колишнього співробітника російського ГРУ Сергія Скрипаля та його доньку Юлію.

«Все залежить від того, яка мета Путіна. Якщо всупереч здоровому глузду вважати, що він хоче жити мирно з усім світом й налагодити відносини, то звичайно тоді отруєння Сергія Скрипаля здається зовсім нелогічним. Та об’єктивні свідчення які ми маємо, промовляють про зовсім протилежне. Завдання Путіна – підняти ставки, збільшити напругу, підвести світ до межі війни та сподіватися, що це зламає волю західних опонентів й почне впливати на скасування санкцій», – підкреслив правозахисник.

«Така мета путінського керівництва. Цілком логічно вкладаються в таке припущення і замах на Скрипаля, і вбивство Глушкова яке сталося у розпалі скандалу. Це зумисне нагнітання. Путін, як сказали б в народі, «наривається», розуміючи, що війну йому не оголосять, гірше йому вже не буде, придумати якісь гірші санкції вже просто не можливо. Тому він йде далі і далі, доводячи ситуацію до повного абсурду», – зазначив Володимир Буковський.

Нагадаємо, що посол Великої Британії у середу, 21 березня, відмовився від зустрічі, яку організувало МЗС Росії, щоб пояснити свою точку зору щодо ситуації з отруєнням колишнього подвійного агента в Британії. Посольство відрядило на зустріч працівника нижчого рангу.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-01-19 06:30 :59