середа, 21 березня, 2018, 18:02 Політика
Є лиш два телеканали, з якими влада не зуміла домовитись, – Давід Сакварелідзе
ZIK
ZIK

У Президента Петра Порошенка почалось загострення страху і він хоче будь-якими методами «прикрити» всі нелояльні до нього телеканали. Таких у країні тільки два, з іншими він може домовитися.

Про це в ефірі програми «Перші про головне. Коментарі»  на телеканалі ZIK заявив заступник генерального прокурора України (2015-2016) Давід Сакварелідзе.

«Я людина, яка сама поїде завтра на суд, я також об'єкт політичного переслідування і розправи як і ви. У Президента почалось загострення страху і він мабуть буде зараз намагатись будь-якими авторитарними методами «прикрити» всі альтернативні, не лояльні до нього телеканали. Таких у країні тільки два, з іншими він більш менш домовляється», – зазначив екс-заступник генерального прокурора.

За його словами, за останніми соціологічними дослідженнями Петро Олексійович розуміє, що він не виграє президентські вибори і на хвилі цього почались утиски ЗМІ, які правдиво висвітлюють події.

«Ми бачили як декілька місяців назад якісь псевдопатріоти в масках увірвались на один із телеканалів і намагалися блокувати роботу. Тепер думають повторити аналогічні події і з вашим телеканалом. Ця параноя загрожує дуже великими наслідками для Петра Олесійовича. Бо не мені вас вчити, що ваші рейтинги виростуть у декілька разів і у вас буде величезна підтримка людей, тому що ваш канал один із не багатьох який сьогодні показує правді і розбиває монополію Порошенка на інші на інших телеканалах», – сказав Сакварелідзе.

Пан Сакварелідзе додає, що такі наїзди на ЗМІ будуть продовжуватися і вони очікувані з наближенням виборів, якщо статистика не буде на користь Порошенка. Він порадив у таких випадках закликати громадськість і колег на підтримку.

«Треба задіювати дипломатичний корпус. Думаю багато послів прийдуть і підтримають вас. Ми будемо з вами, ми вас не віддамо, тому що для опозиційних здорових сил нема великого інформаційного ресурсу щоб донести своє бачення», – констатував політик.

Читайте також: Семен Семенченко: Порошенко домагається монополії на інформацію в Україні

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2018-12-11 15:06 :47