середа, 21 березня, 2018, 16:26 Суспільство
Військовий переворот означатиме громадянську війну, – Костанчук
ZIK
ZIK

Не можна допустити до військового перевороту в Україні. Адже це послабить нашу державу і дозволить діяти Кремлю більш агресивно.

Про це в ефірі інформаційно-аналітичного проекту «Перші про головне. Коментарі» сказав керівник ГО учасників АТО "Справедливість", командир штурмової групи батальйону "Донбас"(2014) Тарас Костанчук.

«Я негативно ставлюся до будь-чого, що може допомогти Росії перемогти у війні. Тому будь-який військовий переворот означає віддати себе, як мінімум, у повномасштабне протистояння агресору», – говорить експерт.

Колишній командир штурмової групи переконаний, що ледь не у всіх структурах України "законсервовані" агенти Кремля.

«Якщо почнеться військовий переворот – вороги одразу отримають команду розв'язати громадянську війну в Україні. І тут Росія заявить на міжнародній трибуні, що у нас тотальна некерованість суспільством, нема влади і Україна як держава не виросла», – пояснює Тарас Костанчук.

Керівник громадської організації додає: деякі українські військові можуть отримувати гроші від РФ взамін за інформацію.

«Законсервовані агенти Кремля точно є у Генеральному штабі, СБУ, серед таких людей і Надія Савченко. Я думаю, що свідомі військовослужбовці ніколи не дозволять тут зробити військовий переворот і спровокувати громадянське збройне протистояння. Це, звісно ж, не означає, що влада ідеальна. Її треба знести, але законним шляхом», – пояснює Тарас Костанчук.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2018-12-11 16:11 :19