Новини » Політика 21 березня, 2018, 22:05
Верховна Рада нині протестувала нові заходи безпеки
ZIK
ZIK

Закон, який забороняє нардепу проносити у Верховну Раду зброю в дію ще не вступив, а нова система безпеки в парламенті вже запрацювала – депутатам на вході охоронці пропонують здати речі на огляд. Однак відправляють на сканер свої речі не всі.

Про це йдеться в сюжеті інформаційного проекту «Перші про головне» (в ефірі телеканалу ZIK).

Більшість депутатів заходять до Ради не через центральний вхід, а Юрій Береза зізнається: зі зброєю не розстається з 2014 року. Однак до сесійної зали її не бере – залишає у спеціальній комірці. Такі поставили у коридорі парламенту.

«Будь яка установа. Я це кажу, як парламентарій, що був практично в усіх європейських парламентах. А для того, аби зайти в будь-який європейський парламент необхідно пройти перевірку на заборонені предмети», – каже Юрій Береза.

Заходи безпеки посилили зокрема і через Надію Савченко. Минулого тижня вона, нібито, прийшла до Верховної Ради із гранатами та пістолетом, чим неабияк налякала інших депутатів.

Уже завтра до парламенту навідається Генеральний прокурор. Після його доповіді Савченко спробують позбавити імунітету, дати дозвіл на затримання та арешт.

«Я не голосував по Мельниченку – командиру батальйону, з яким разом ходив в атаку. У випадку із Надією Савченко не впевнений що буду голосувати, але ще не бачив доказової бази», – каже Ігор Лапін.

Депутат Борислав Розенблат готовий голосувати лише за зняття недоторканності. Мовляв, він і сам залишився без імунітету. І як Генпрокуратура може наробити галасу з нічого знає не з чуток.

А деякі депутати впевнені: зупинятися лише на поданнях не варто.

«Мені здається, що з самого початку варто провести індивідуальне психіатричне обстеження. Імовірно, за останні роки вона стала неадекватною людиною», – прокоментував Антон Геращенко.

Самої Надії Савченко сьогодні у парламенті не було, але на своїй сторінці у Facebook вона повідомила: подала до суду. Вона вважає, що минулого тижня з оборонного комітету її виключили незаконно.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-04-25 13:02 :03