середа, 21 березня, 2018, 10:38 Львів
У родинному селі Івана Франка рятують від морозів близько 230 лелек

У с.Нагуєвичі Дрогобицького району в давньому урочищі Бір або Радичів Ліс – неподалік садиби Івана Франка – виявлено близько 230 лелек.

Про це повідомив власкор IA ZIK.

Учора, 21 березня, громада Нагуєвич разом із лісництвом та Державним  історико-культурним заповідникаом «Нагуєвичі» організували підвезення достатньої кількість сіна для ночівлі, риби.

Така справа виявилася абсолютно новою, – зауважив директор заповідника Богдан Лазорак. – Адже у такій кількості лелек в Нагуєвичах ще не було з 1978 року, коли мороз у березні сягав 25 градусів, а територія теперішніх лугів ще була вкрита водоймищами.

З іншого боку птахи реагують на допомогу вкрай закономірно, адже не довіряють присутності людей. Лелеки перегрупувалися до лісу, залишивши привезене сіно, що збільшує загрозу знищення лелек через холод та велику кількість лисів в цих околицях.

«Завдячуючи оперативній підтримці громад Львівщини сьогодні матимемо добрі ініціативи, – каже Богдан Лазорак. – Вранці відбудеться нарада в спеціалізованій частині цивільної оборони, де розглядатиметься питання привезення до Нагуєвич намету. Разом з активістами веземо гуманітарну допомогу унікальним птахам». 

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2018-12-11 15:33 :09