Новини » Світ

У Франції екс-президенту Саркозі дозволили на ніч повернутися додому

Ніколя Саркозі. Фото: EPA-EFE/CHRISTOPHE PETIT

Близько опівночі у вівторок колишнього президента Франції Ніколя Саркозі відпустили додому, в середу вранці його затримання було продовжене. Така міра є виключною і застосовується для підозрюваних із високим статусом, зокрема щодо колишніх перших осіб держави.

Про це повідомляє «Укрінформ», посилаючись на BFMTV.

«Провівши день під вартою, Саркозі вийшов опівночі. Він залишив приміщення антикорупційного відділення Нантері у супроводі двох людей. Його утримання було призупинене на ніч і відновлене в середу о 8 ранку», – повідомив телеканал з посиланням на свої джерела.

«Це рідкісний захід, що застосовується щодо певних осіб», – повідомили журналісти, вказуючи, що колишній президент має й досі деякі привілеї.

За даними ЗМІ, зранку Саркозі вже продовжив давати свідчення у справі за обвинуваченнями у фінансуванні його передвиборчої кампанії лівійським диктатором Муаммаром Каддафі у 2007 році.

У четвер зранку Саркозі мають оголосити обвинувачення або відпустити на волю, якщо слідчі не побачать достатніх доказів його провини. У разі другого варіанту колишній президент виступатиме у справі в ролі свідка.

Як відомо, колишній президент Франції – ключовий, але далеко не єдиний фігурант справи щодо фінансування режимом Каддафі його передвиборної кампанії 2007 року.

Нагадаємо, екс-президента Франції Ніколя Саркозі взяли під варту за підозрою у незаконному фінансуванні його виборчої кампанії у 2007 році.

Loading...