середа, 21 березня, 2018, 23:15 Політика
Тетяна Проторченко: Влада, вигадавши дійсну ситуацію, починає боятися людей
ZIK
ZIK

Нам, простим громадянам, зараз варто було б дітей народжувати, займатись бізнесом та підіймати державу. Натомість ми змушені відстоювати те, що влада наробила для нас горя.

Про це в ефірі проекту «Гра Z вогнем» на телеканалі ZIK заявила заступниця голови партії «Громадсько-політична платформа Надії Савченко» Тетяна Проторченко.

«Я ніколи навіть не бачила, як виглядає міномет. Якщо колись і бачила на картинках, то навіть не згадаю, що це таке. А про те, скільки у нас після початку війни зброї по всій країні, не знає, можливо, лише маленька дитина. Особливо враховуючи, скільки її було на самому початку війни та скільки «гуляє» контрабанди зараз», – переконує Тетяна Проторченко.

Також вона зазначила, що раніше спецслужби дуже багато зброї вилучали на Заході країни, але в певний момент вона почала зосереджуватись на Сході.

«Стосовно підготовки терористичних актів, про які заявляє влада, це безглуздо. Вся інформація, яка була висвітлена паном Луценком у Верховній Раді, показує лише те, що в Україні на найвищому рівні закон не діє», – наголосила політик.

Як приклад пані Проторченко назвала те, що очільник Генеральною прокуратури дозволяє собі озвучувати не просто звинувачення, а називати людину винуватою з трибуни парламенту, де сам Луценко давав присягу українському народу.

«Він давав присягу неухильно дотримуватись Конституції та закону, але саме там її і порушив. Стосовно того, хто і що планував, нас можна звинуватити в тому, що ми вже дуже давно відкрито заявляємо, що жоден з тих, хто був у Верховній Раді, Кабінеті міністрів та вищих ешелонах влади загалом, не повинен більше переступити поріг найвищих державних інститутів», – заявила пані Проторченко.

Вона переконана, що цим людям пора не просто на пенсію, а пора відповідати за вчинене, при тому не лише політично.

«Нам би дітей виховувати, бізнесом займатись, державу підіймати та заробляти для неї гроші, а ми змушені ходити по ефірах. Ми змушені на всіх майданчиках відстоювати те, що влада наробила горя для нас», – каже заступник голови партії «Громадсько-політична платформа Надії Савченко».

Також гостя програми наголосила, що звинувачувати її та прибічників Надії Савченко можна в тому, що вони говорять про те, що партії – це зло, а державі потрібна інша система адміністративного устрою.

«Україна – це республіка, і вона повинна бути такою. А у нас була глобальна помилка, яка дала свій результат, – Автономна республіка Крим. Як може бути таке формування в складі республіки?», – запитує Тетяна Проторченко.

Тому вона переконана, що всі звинувачення проти Надії Савченко та її оточення – це абсурд, вигадка.

«Сьогодні влада, вигадавши цю ситуацію, починає боятися людей. Сьогодні політики нас звинувачують в чомусь. Лише ми, ті, хто воює на Сході, хто кожного дня відстоюють свої права та збагачують державний бюджет, мають право звинувачувати усіх тих, хто сьогодні перебуває в вищих ешелонах влади. І ніяк не навпаки», – заявила політик.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2018-12-11 17:32 :07