середа, 21 березня, 2018, 18:55 Політика
Соціолог: У Петра Порошенка і БПП потихеньку знижується рівень підтримки
ZIK
ZIK

Високий рейтинг Анатолія Гриценка у нинішніх опитуваннях, скоріше, емоційний, адже багато українців розчаровані в основних політиках, а Гриценка сприймають як відносно нового політика.

Про це в ефірі програми «Перші про головне. Коментарі» на телеканалі ZIK заявив соціолог Олексій Антипович.

Нагадаємо, за даними опитування, проведеного Київським міжнародним інститутом соціології, ВО «Батьківщина» підтримують 22,5% тих, хто збирається голосувати; Радикальну партію Олега Ляшка – 13,7%, «Опозиційний блок» – 12,4% ; партію «За життя» – 10,3%, «Громадянську позицію» – 9,4%;БПП – 6,6%; «Самопоміч» – 6%; ВО «Свобода» – 5,8%.

Олексій Антипович зазначив, що у Петра Порошенка та БПП «потихеньку знижується рівень підтримки», і така тенденція зафіксована і в січні, і в лютому, і в березні.

«Багато політиків перебувають у різниці у піввідсотка – до 0,2-0,3%, і ці цифри ще будуть коливатися», – переконаний соціолог.

Олексій Антипович наголосив на необхідності проводити соціологічні дослідження постійно, адже тенденції змінюються.

«Високий рейтинг Анатолія Гриценка у будь-яких нинішніх опитуваннях, скоріше, емоційний, адже багато українців, розчарованих в основних політиках, а Анатолія Гриценка сприймають як відносно нового політика», – зазначив гість програми.

Заступник директора Київського міжнародного інституту соціологіїАнтон Грушецький зауважив, що за період з грудня минулого року до лютого 2018-го, коли проводилося опитування, відбулося зростання рівня підтримки «Батьківщини», Радикальної партії та зниження підтримки БПП. Гість програми зауважив, що за цей час відбулася низка подій, які могли спрогнозувати таку ситуацію, до прикладу, «мальдівський» скандал, адже населення відчуває зубожіння і чутливо реагує на такі речі.

«У нас, якщо ставиться запитання, як змінилася ситуація за останні рік чи два роки, то всі говорять, що ми стали значно біднішими і все стало значно гірше», – зазначив гість програми.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2018-12-19 13:44 :56