середа, 21 березня, 2018, 16:57 Суспільство
Савченко здала росіянам позиції українських військових, – військовий медик
ZIK
ZIK

Надія Савченко від моменту визволення з полону була незрозумілим персонажем. Через фотографії вона видала позиції українських військових, а тому з нею ніхто не хоче мати справу.

Про це в ефірі інформаційно-аналітичного проекту «Перші про головне. Коментарі» сказала парамедик "Азову", молодший сержант НГУ Олена Мосійчук.

«Реальні настрої військових не відповідають тим, про які говорить Савченко. Ще від 2014 року чоловіки і жінки йшли на війну не на підтримку влади, а за свої державу і народ. Так, всі втомилися від безладу. Але у нікого з військовослужбовців не було бажання розвернути танки і піти на Київ», – говорить учасник програми.

Молодший сержант сказала: ми не осилимо зовнішню і внутрішню війни.

«Народу потрібно вмикати мізки і вимикати емоції, а також врівноважено вирішувати питання. Раніше Савченко маніпулювала і казала, що добровольців треба спалити у печі так само, як Гітлер зробив з євреями. Зараз вона запевняє, що з нею всі товаришують. До слова, Савченко після полону через фотографії здала позиції українських військових. Тому з нею ніхто не хоче навіть спілкуватися», – зазначає парамедик "Азову".

Молодший сержант НГУ наголошує на тому, що Савченко маніпулює темою військових.

«З Савченко працюють спеціальні служби, які допомагають писати їй промови. Вона була членом Комітету національної безпеки і догадалася опублікувати список імен полонених, місця, де вони служили. Це помилка, бо багато людей є під псевдонімами», – підкреслює парамедик "Азову".

Читайте також: Геращенко переконаний, що Савченко потрібне примусове психіатричне обстеження

Людмила Супрун звертає увагу на те, як поводяться із членами "Айдару" у полоні.

«Всі знають, що з них знущаються, відрізають кінцівки, вуха, розстрілюють. Дивлячись на Савченко, не складається враження, що вона пережила такі жахіття. Від самого початку було ясно, що тут щось не так», – додає молодший сержант НГУ.

Читайте також: Савченко фотографувала опори куполу Верховної Ради України, – експерт

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2018-12-11 15:05 :50