Новини » Політика 21 березня, 2018, 19:28
Саакашвілі: Існує загроза захоплення телеканалу ZIK – і є люди, які здатні на це
ZIK
ZIK

Нам усім треба розуміти, що загроза захоплення телеканалу ZIK існує. Також є люди, які здатні на це. Бо після того, що вони зробили зі мною, у них взагалі немає «тормозів».

Про це в ефірі програми «Перші про головне. Коментарі» на телеканалі ZIK під час скайп-включення заявив лідер «Руху нових сил», третій президент Грузії Міхеїл Саакашвілі.

Коментуючи інформацію про те, що готується силове захоплення телеканалу ZIK, Міхеїл Саакашвілі зауважив, що ситуація справді важлива, адже це хочуть зробити люди, які розуміють, що програли вибори і їм потрібно втримати позиції.

«Ви ж знаєте, що у Порошенка немає шансів навіть вийти до другого туру президентських виборів. І єдина можливість цієї влади втриматися – через насильство, через такі захоплення та через домовленості з Аваковим. Адже ні у Порошенка, ні в Авакова немає жодних шансів перемогти. Тому єдине, що їм залишається робити – творити такі речі», – каже Саакашвілі.

За його словами, влада незадоволена телеканалом ZIK через те, що він сьогодні показує ті речі, які влада не хоче бачити і не хоче, аби їх показували суспільству.

«Тому нам усім треба розуміти, що загроза є. Також є люди, які здатні на це. І після того, що вони зробили зі мною, у них взагалі немає «тормозів». Але головна перепона, яка не дозволить реалізувати такий план влади – це народ, народна реакція, підтримка та єднання різних політичних сил. Об’єднатися –найкращий спосіб не дати їм втілити цей план. Тому давайте будемо захищати ZIK разом», – заявив Міхеїл Саакашвілі.

Нагадаємо, сьогодні телеканал ZIK звернувся до глядацької аудиторії, правоохоронних органів та міжнародних правозахисних організацій із заявою про те, що на телеканал найближчим часом готується атака.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-06-19 02:00 :27