середа, 21 березня, 2018, 10:05 Суспільство
Росія не пропускає вантажівки з України, – Держприкордонслужба
Вантажівки на українсько-російському кордоні. Фото: ДПСУ
Вантажівки на українсько-російському кордоні. Фото: ДПСУ

У середу вранці на кордоні з Російською Федерацією фіксується певне накопичення вантажівок, які рухаються на виїзд з України.

Про це повідомляє Держприкордонслужба.

«Сьогодні вранці на кордоні з Російською Федерацією фіксується певне накопичення вантажних транспортних засобів, які рухаються на виїзд з України. Зокрема, в пункті пропуску «Гоптівка» (Харківська область) знаходиться 45 вантажівок та в пункті пропуску «Катеринівка» (Сумська область) – 35», – йдеться у повідомленні.

Це пов’язано з тим, що суміжна сторона частково припинила пропускні операції. За повідомленням прикордонного представника Російської Федерації по Білгородській та Воронезькій ділянках, в пунктах пропуску для автомобільного сполучення (навпроти українських пунктів в Сумській, Харківській та Луганській областях) російською стороною тимчасово припинено пропуск вантажних транспортних засобів через збій програмного забезпечення митних органів.

На даний час обмежено рух вантажних транспортних засобів, що прямують транзитом через РФ.

Держприкордонслужба звертається до водіїв, які мають намір найближчим часом перетнути українсько-російський кордон на цих напрямках, врахувати цю інформацію та по можливості вибирати інші маршрути.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2018-12-11 15:23 :00