середа, 21 березня, 2018, 9:49 Політика
Рада сьогодні ратифікує польсько-українську угоду про співробітництво у сфері оборони
Засідання Верховної Ради України. Фото: Космач Олександр/УНІАН
Засідання Верховної Ради України. Фото: Космач Олександр/УНІАН

Верховна Рада у середу планує розглянути законопроект «Про ратифікацію Генеральної Угоди між Кабінетом Міністрів України та Урядом Республіки Польща про співробітництво у сфері оборони», а також зміни до законів, щодо соціального захисту внутрішньо переміщених осіб.

Про це йдеться в порядку денному, оприлюдненому на сайті  ВРУ. 

Першим блоком питань у середу передбачені питання ратифікації. Зокрема, парламент планує ухвалити два президентські та два урядові законопроекти – № 0166 «Про приєднання України до Конвенції про захист дітей та співробітництво з питань міждержавного усиновлення», № 7195 «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України у зв’язку з приєднанням України до Конвенції про захист дітей та співробітництво з питань міждержавного усиновлення», № 0145 «Про ратифікацію Генеральної Угоди між Кабінетом Міністрів України та Урядом Республіки Польща про співробітництво у сфері оборони» та № 0153 «Про ратифікацію Угоди між Кабінетом Міністрів України та урядом Румунії стосовно співробітництва у сфері військових перевезень».

Далі Рада збирається прийняти у першому читанні проект закону № 6142 «Про внесення змін до Закону України «Про забезпечення прав і свобод внутрішньо переміщених осіб» щодо захисту житлових прав студентів», згідно з яким передбачено забезпечення молодих людей із числа ВПО гарантованим тимчасовим місцем проживання і вдосконалення процедури реєстрації їх місця проживання. 

Після цього, згідно з порядком денним, передбачено розгляд законопроекту № 4186 «Про внесення змін до деяких законодавчих актів щодо забезпечення гарантій підвищення спортивної майстерності молоді» та проекту постанови № 2335а «Про заходи із посилення соціального захисту внутрішньо переміщених осіб».

Наступним блоком депутати розглядатимуть проект постанов щодо проведення парламентських слухань, зокрема проект постанови № 8082 «Про проведення парламентських слухань на тему: «Запобігання та протидія дискримінації жінок з вразливих соціальних груп» і № 6129 «Про проведення парламентських слухань на тему: «Реалізація в Україні міжнародних документів щодо запобігання антропогенним змінам клімату».

Насамкінець парламентарії збираються перейти до прийняття в другому читанні законопроекту № 4591 «Про Установу бізнес-омбудсмена».

О 15:00 у середу в Раді відбудуться парламентські слухання на тему «Національна інноваційна система: стан та законодавче забезпечення розвитку».

Решту дня, з 16:00 народні депутати працюватимуть у комітетах, фракціях і групах.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2018-12-11 08:24 :44