Представники місії ОБСЄ відвідали Берегово на Закарпатті

Фото: aif.ua

Про візит представників місії ОБСЄ на Закарпаття, зокрема в місто Берегово, повідомив Берегівський міський голова Золтан Баб’як на своїй сторінці в соцмережі Facebook.

«Зустрівся з представниками місії ОБСЄ. Під час розмови обговорено дві теми. По-перше, офіційних осіб цікавила ситуація з пошкодженням авто з угорською реєстрацією на вул. Шевченка. Раніше таких прецедентів у нашому місті не було. Наразі співпрацюємо з правоохоронцями з метою з’ясування всіх обставин та повного розкриття цього акту вандалізму. По-друге, йшлося про наміри розміщення підрозділу 128-ї бригади на території колишньої військової частини. Інформував, що відбулася сесія з участі генерал-майора ЗСУ Олега Мікаца та гостів з м. Дубна, де розміщені дві військові частини, які розповіли про переваги відновлення військової частини. Також підкреслив, що депутатський корпус направив листи до вищих керівних органів з проханням отримати відповідні директиви щодо цього суспільно важливого для міста питання.

Однак наразі є відповідь з Адмііністраціїї президента, де йдеться, що питання передано до компетентції Міністерства оборони та надійшов лист від 18 народних народних депутатів України. Тож ми досі чекаємо відповідних документів. Наостанок представники місії ОБСЄ заявили про готовність побувати на наступній сесії міської ради, де маємо намір розглядати це питання», – йдеться в повідомленні.

Loading...