Новини » Суспільство 21 березня, 2018, 13:06
Порошенко і Кононенко вкрали землю у «Царському селі» на 200 млн гривень, – нардеп
ZIK
ZIK

У Печерському районі Києва, у так званому Царському селі, Петро Порошенко спільно з Ігорем Кононенком незаконно отримали земельну ділянку, яка коштувала приблизно 200 мільйонів гривень. За цю покупку політики нічого не сплатили у бюджет міста.

Про це в програмі «Громадська прокуратура» на телеканалі ZIK сказав нардеп Ігор Луценко.

«У 2003 році Петро Порошенко та Ігор Кононенко почали привласнювати землі у Царському селі. Для того, аби їм вдалося отримати землю на вулиці Радіальній, 5, політики заручилися підтримкою команди Черновецького. Тож на допомогу прибув Олесь Довгий, який дав згоду на розроблення документації землеустрою», – розповідає народний депутат.

Експерт підкреслює: Петро Порошенко не заплатив ані копійки у міський бюджет за придбані землі.

«Крім того, за те, що земля перейшла у приватні руки, жодна гривня не потрапила у бюджет. До слова, ділянка коштувала 200 мільйонів гривень. Я вважаю, що цю суму треба оцінювати як завдані збитки київській територіальній власності. Загалом, склад злочину готовий, потрібно допитати всіх свідків і виносити рішення», – каже народний депутат.

Експерт називає оборудку сімейною. Адже коли все починалося, один із засновників кооперативу «Зеденбудсервіс-К» Ігор Кононенко переоформив земельну ділянку у Печерському районі Києва. За законодавством, такий дозвіл на розпорядження землею можуть отримати люди, які потребують поліпшення житлових умов.

«Половина представників кооперативу пов'язана із корпораціями Порошенка, є також родичі Кононенка. Тому персонажі кооперативу не потребують покращення житлових умов, оскільки були топ-менеджерами компаній, займали серйозні позиції у структурах Порошенка чи Кононенка. До слова, зараз всі ці люди є у БПП», – додає народний депутат.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-10-19 04:47 :50