середа, 21 березня, 2018, 23:26 Політика
Парасюк: Порошенко зацікавлений в тому, щоб ZIK замовк раз і назавжди
ZIK
ZIK

Я думаю, що Порошенку цікаво, щоби ви раз і назавжди замовкли, або, щоби вас поставити у такі рамки, щоб ви говорили лише те, що вам писатиме міністерство інформаційної політики.

Таку думку в ефірі програми «Перші про головне. Коментарі» на телеканалі ZIK висловив позафракційний народний депутат України Володимир Парасюк, коментуючи інформацію про те, що готується силове захоплення телеканалу ZIK.

Володимир Парасюк зауважив, що ті народні депутати, які вважають себе вільними і які ще не «прогнулися» під діючою системою, повинні захищати такі майданчики, як телеканал ZIK.

«Адже якщо порівнювати ваш телеканал, наприклад, з «Інтером», то «Інтер» свого часу став для когось хорошою нагодою, щоб його віджали. А у вас інша ситуація. У вас завжди живі ефіри, немає ніяких записів.

Тому я думаю, що Порошенку цікаво, щоби ви раз і назавжди замовкли, або, щоби вас поставити у такі рамки, аби ви говорили лише те, що вам писатиме міністерство інформаційної політики», – вважає народний депутат.

Володимир Парасюк додає, що Україна сьогодні перебуває в жахливому економічному та соціальному стані. А чинний Президент, коаліція та прем’єр, за словами Парасюка, не справилися із тими викликами, які були поставлені на Майдані.

«А першим викликом було зміна діючої системи. Наступним – боротьба з корупцією. Нічого не було зроблено. Те саме стосується і війни. Я нагадаю, що наш Президент обіцяв, що вона швидко закінчиться і що не буде ніякого лояльного ставлення до ворога.

Але зараз ми бачимо не те що лояльне, а надлояльне ставлення. З окупованими територіями торгували, досі підтримуємо економічні зв’язки з Росією та й російському бізнесу в Україні дуже комфортно. От всі ці питання ставлять представникам влади тут, на ZIKу, але їм не комфортно, тому вони воліють сюди не ходити», – зазначив гість програми.

Нагадаємо, що сьогодні телеканал ZIK звернувся до глядацької аудиторії, правоохоронних органів та міжнародних правозахисних організацій із заявою про те, що на телеканал найближчим часом готується атака.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2018-12-11 15:22 :21