середа, 21 березня, 2018, 20:12 Політика
До кінця квітня питання дострокових виборів буде вирішене, – аналітик
ZIK
ZIK

Поки що зарано виключати питання дострокових парламентських виборів, але до кінця квітня це питання має бути вирішеним.

Таку думку висловив політичний аналітик Ярослав Макітра в ефірі програми «Перші про головне. Коментарі» на телеканалі ZIK.

«Народний фронт» є тією політичною силою, якій найменш вигідні парламентські дострокові вибори. Адже з огляду на ту фракцію, яка в них є, та той вплив, які вони мають на виконавчу владу та Кабінет міністрів, вони це безумовно втратять, якщо вибори відбудуться найближчим часом», – пояснив Макітра.

Щодо можливості об’єднання, додає експерт, то з огляду на те, які «Народний фронт» має рейтинги та ресурси, зокрема підконтрольність ключових міністерств та фінансових потоків, то об’єднання з БПП є вигідним обом партіям.

«Народному фронту не вистачає голосів для рейтингу, натомість БПП не вистачає ресурсу. Тому таке об’єднання було б логічним, але чи увійдуть у нього всі члени обох партій? Навряд чи», – зауважив політичний аналітик.

Він пояснює, що є різні групи впливу та бачення процесу, зокрема, Гройсман і його команда робитимуть все, щоб дострокових виборів не було. Натомість у команді Президента є багато груп впливу, які по-іншому бачать ці процеси.

«Поки що зарано виключати можливість дострокових парламентських виборів, але до кінця квітня це питання має бути вирішеним. І якщо до того часу не буде прийнято серйозних рішень, то, очевидно, не буде ні президентських, ні парламентських дострокових виборів», – підсумував Ярослав Макітра.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2018-12-14 20:54 :51