середа, 21 березня, 2018, 22:59 Політика
Чумак про загрозу захоплення ZIKу: Потрібно звернутись по додатковий захист телеканалу
ZIK
ZIK

Народним депутатам, які підтримують телеканал ZIK, потрібно публічно звернутися до міністра внутрішніх справ, керівника Нацполіції з вимогою направити додаткові підрозділи Нацполіції та Нацгвардії для захисту каналу від можливих силових захоплень.

Про це в ефірі програми «Перші про головне. Коментарі» на телеканалі ZIK під час телефонного включення заявив народний депутат України Віктор Чумак.

Коментуючи інформацію щодо підготовки захоплення телеканалу ZIK, народний депутат зауважив, що після того, як заборонили програму Савіка Шустера, свободу слова в Україні поставили у певні рамки.  

«Я часто ходжу на різні ефіри і бачу, що деяким ведучим певних телеканалів неприємно говорити, коли починається жорстка критика влади. Але ж критика влади потрібна для того, аби влада бачила свої помилки і могла їх виправляти. І в демократичному суспільстві влада абсолютно нормально реагує на жорстку критику та критику опозиціонерів», – каже Віктор Чумак.

А щодо наміру силового захоплення телеканалу ZIK, гість програми зауважив, що народним депутатам, які підтримують канал, потрібно публічно звернутися до міністра внутрішніх справ, керівника Нацполіції з вимогою направити додаткові підрозділи Нацполіції та Нацгвардії для захисту каналу від можливих силових захоплень.

«Правоохоронні органи повинні на це реагувати, щоб показати, що вони хоч якось можуть протистояти силовому захопленню будівель, каналів, або ж інших  підприємств. Тому що політичне і економічне рейдерство – це одна із найбільших проблем нашої країни», – додав Віктор Чумак.

Нагадаємо, сьогодні телеканал ZIK звернувся до глядацької аудиторії, правоохоронних органів та міжнародних правозахисних організацій із заявою про те, що на телеканал найближчим часом готується атака.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2018-12-13 16:08 :31