Новини » Політика 20 березня, 2018, 16:35
Звільнення Холодницького вплине на САП, – Старенький
ZIK
ZIK

Ймовірно, керівник Спеціалізованої антикорупційної прокуратури Назар Холодницький втомився від політичних ігор, а тому хоче звільнитися з посади.

Про це в ефірі інформаційно-аналітичного проекту «Перші про головне. Коментарі» сказав колишній голова Державної пенітенціарної служби Сергій Старенький.

«Звільнення керівника Спеціалізованої антикорупційної прокуратури Назара Холодницького  в цілому вплине на роботу органу. Я вважаю, що головний прокурор у антикорупційному напрямку задає тон всього оркестру», – говорить експерт.

Колишній голова Державної пенітенціарної служби зазначає: керівник Спеціалізованої антикорупційної прокуратури Назар Холодницький готується піти у відставку, бо втомився.

«Чому пан Холодницький ухвалив таке рішення? Це ми дізнаємося згодом від нього. Однак, я думаю, він втомився блукати між політичними силами, які розривають прокуратуру та НАБУ. Складається враження, що у боротьбу з корупцією в Україні майже всі втратили віру», – додає Сергій Старенький.

Нагадаємо, керівник САП Назар Холодницький допускає, що можливі відкриття кримінальних проваджень щодо посадовців прокуратури за розслідування кримінальних проваджень не за підслідністю.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-04-21 09:47 :48