Новини » Події

«Водка, сєпар, дві гранати» – в штабі АТО розповіли про інцидент у бойовиків

П’яний бойовик на Донбасі вистрелив у свого командира, після чого схопив дві гранати та зірвав із них запобіжні кільця.

Про це повідомив прес-центр штабу АТО.

Там уточнили, що за перебування бойовика під час нічної варти у стані алкогольного сп’яніння його командир влаштував терористові «виховну бесіду».

«Та виховний процес на користь бойовику не пішов: той кричав, погрожував і навіть стрільнув у бік командира. Командир влучності підлеглого не оцінив, та, нагородивши останнього кількома стусанами, наказав роззброїти й кинути його до бліндажа», – мовиться у повідомленні штабу АТО.

Після цього бойовик схопив дві бойові гранати, що були у бліндажі. Зірвавши запобіжні кільця, терорист роззброїв товаришів по службі, прихопив із собою зброю і пішов геть: «Та далеко відійти так і не зміг: за кілька кроків п’яний «рембо» звалився у сніг, накривши тілом двійко гранат».

«Бойовикам було боязно підходити. Та за годину «вибухонебезпечне тіло» таки розмінували, роззброїли й перенесли до кімнати командира, де залишили тверезіти до ранку», – додали у штабі АТО.

За даними української розвідки, про інцидент бойовики «на верх» не доповідали. Порадившись зі старшим офіцером штабу другого армійського корпусу, що перебував у частині із перевіркою, бойовики вирішили приховати подію.

Loading...