Новини » Світ Читать эту новость на русском

В ООН зробили невтішний для людства прогноз

Людство все більше відчуває гостру нестачу води. Існує ймовірність, що від нестачі води буде страждати близько 5 млрд людей, а військові конфлікти почнуться через боротьбу за неї.

Про це йдеться в щорічній доповіді ЮНЕСКО про ситуацію з водними ресурсами, оприлюдненою у понеділок, 19 березня, в німецькому Бонні, – повідомляє DW.

За даними авторів доповіді, на сьогодні близько 3,6 млрд людей населяють регіони, в яких не рідкість, що щорічно протягом місяця або навіть довше не буває води. Зазначено, що якщо нинішні тенденції зростання чисельності населення світу, принципів ведення сільського господарства і споживання збережуться і надалі, то до 2050 року від гострої нестачі води будуть страждати близько 5 млрд людей.

Не виключено, що незабаром людство зіткнеться з військовими конфліктами, причиною яких стане боротьба за воду, прогнозується в доповіді. На думку авторів доповіді, виходом із ситуації могло б стати створення штучних водно-болотних угідь.

Читайте також: Вчений назвав дату, коли почнеться Третя світова війна

Саме по собі використання таких рішень є досить дешевим і надійним способом впоратися з проблемою нестачі води. Крім того, завдяки більш економному використанню води у сільському господарстві можна було б збільшити світовий обсяг виробництва продуктів харчування на 2%.

Читайте також: У рукописах Ньютона знайдений прогноз з приводу апокаліпсису і названий рік, коли це трапиться

Loading...