Новини » Світ 20 березня, 2018, 9:09
Путін не може дистанціюватися від отруєння Скрипаля, – МЗС Британії
Борис Джонсон розмовляє з Жанною Нємцовою. Фото: dw.com
Борис Джонсон розмовляє з Жанною Нємцовою. Фото: dw.com

Глава МЗС Британії Борис Джонсон заявив, що всі докази у справі Скрипаля вказують на відповідальність російської держави, а тому Володимир Путін, який очолює РФ, не може дистанціюватися у цій справі.

Про це він заявив в ексклюзивному інтерв’ю DW, відповідаючи на запитання журналістки про підстави вважати, що саме Путін дав вказівку отруїти екс-розвідника.

«Хтось повинен відповідати, нести відповідальність, і ми в Великобританії вважаємо, що докази злочину вказують на російську державу, як і в справі Олександра Литвиненка. І якщо ви пам’ятаєте, сліди полонію дуже чітко привели до Росії. Зрештою, відповідальність за діяльність російської держави несе Володимир Путін, тож думаю, він не може дистанціюватися», – заявив Джонсон.

Він також зазначив, що Сергій Скрипаль був ідентифікований росіянами як ціль атаки. «Володимир Путін сам заявляв, що зрадників, таких як Скрипаль, треба отруювати», – зазначив міністр.

Нагадаємо, глава МЗС Британії Борис Джонсон повідомив про наявність доказів, які свідчать про розробку та накопичення «Новічка» Росією.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-07-22 10:49 :37