Новини » Світ 20 березня, 2018, 14:06
Путін – президент війни, – брат Бориса Нємцова
ZIK
ZIK

Хоч усі розуміють фарс із виборами російського президента, світ і далі спілкуватиметься із Путіним як із легітимним лідером РФ. Західні політики та бізнесмени тісно пов‘язані із російськими елітами. Вони вважають: якщо зараз загнати Путіна в кут, він почне поводитись ще гірше.

Таку думку в ефірі інформаційного проекту «Перші про головне. Коментарі» на телеканалі ZIK висловив російський соціолог, двоюрідний брат вбитого опозиціонера Бориса Нємцова Ігор Ейдман.

Щоб у росіян зник «запит на Путіна», потрібно припинення тотальної пропаганди у Росії.

«Адже цей запит не сформулював сам народ. Його створила телевізійна пропаганда. Раніше такого бажання не існувало, однак воно раптом виникло. Тотальна пропаганда  може переконати населення у будь-якому меседжі», – вважає Ейдман.

На його думку, влада Росії намагається вселити своїм громадянам думку, що їхня держава, нібито, перебуває в оточенні ворогів і лише «єдиний лідер Путін» зможе протистояти цій навалі.

Водночас експерт наголосив: вибори, які відбулись у Росії, насправді – «фарс та легітимізація влади диктатора». Тож це волевиявлення нікому не потрібне, окрім оточення самого Путіна.

«Неучасть у цьому фарсі була б моральним вибором кожного, хто не хотів брати на себе відповідальність за усе це безглуздя», – заявив Ейдман.

До того ж, він підкреслив: кандидат у президенти Ксенія Собчак, яка назвала себе опозиціонером – просто найнята акторка.

«Вона лише грає роль лідера ліберальної опозиції. Явлінський – набагато достойніша людина. Однак, у цій ситуації їх відібрала влада. Тож, по суті, хотіли вони цього чи ні, але взяли участь у фарсі та обслуговували керівництво держави. Це не справжня опозиція», – переконаний Ейдман.

Однак він зауважив: не можна говорити, ніби у Росії взагалі немає опозиціонерів. Мовляв, як би хто не ставився до Навального, він може серйозно протистояти чинній владі Росії та «фашистській системі, яку вона збудувала».

«Є й безліч інших опозиціонерів. Та на цій імітації виборів нікому б нічого не вдалось змінити – ані Нємцову, ані Навальному, навіть, якби його туди допустили. Усе це відбувалось у рамках певного шоу, де нічого не вдасться зробити», – підкреслив Ейдман.

Мовляв, навіть дебати, які проходили напередодні волевиявлення, «були заточені під дискредитацію усіх кандидатів, окрім Путіна».

«Вони хотіли показати, що білий Путін сидить на високому білосніжному троні, а десь внизу дрібні та немічні кандидати гризуться між собою. На телебаченні такими монстрами як Соловйов це все було здійснено дуже професійно», – вважає експерт.

Хоча увесь світ розуміє цей фарс, він і далі продовжить спілкуватись із Путіном як із легітимним лідером Росії. Адже багато кому це вигідно.

«Та ж Німеччина дуже сильно економічно зв‘язана із Росією та інвестиціями  олігархів. До того ж, вони вважають: якщо зараз загнати Путіна, він почне поводитись ще гірше і може взагалі наламати дров. Тому й потрібно підтримувати із ним зв‘язок», – розповів Ейдман.

Тут присутня і корупційна складова. Мовляв, певна кількість політиків чи бізнесменів зв‘язана із російськими елітами. Тому вони зацікавлені у співпраці з РФ.

«Усе це накладається. Тож, незважаючи на всі демарші, особливо Великої Британії, світові лідери не здійснюватимуть жодного тотального бойкоту Путіна», – переконаний Ейдман.

Він вважає, що після переобрання Путіна «не буде нічого хорошого». Цей політик уже давно «втратив адекватність» і повністю налаштований на війну.

«Це зрозуміло для всього світу уже з 2014 року. Він президент війни, тож його нова каденція – це загроза регіональних конфліктів чи навіть масштабної катастрофи. Це лише наростатиме. Та, звичайно ж, йому потрібно буде трохи часу для «розкрути». Адже Путін все ж хоче провести Чемпіонат світу з футболу. Це його пріоритетна затія. Тому до цього моменту нічого не буде. Та, починаючи із серпня-вересня, уже можна очікувати найбільші проблеми. Зокрема й загострення проти України», – зазначив Ігор Ейдман.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-04-25 17:57 :05