Новини » Львів

Посла сейму Польщі, який потоптав бандерівський прапор, визнають персоною нон ґрата на Львівщині

twitter.com/RuchNarodowy

Львівська облрада готує заяву із засудженням антиукраїнських дій польських націоналістів, які мали місце під час акції під посольством України у Варшаві 19 березня.

Відповідне питання внесено у порядок денний сесії 20 березня за ініціативи першого заступника голови Львівської облради А.Білоуса.

Перший заступник голови Львівської облради пропонує засудити дії польських націоналістів та визнати посла сейму Польщі, який показово потоптався по червоно-чорному прапору, персоною нон ґрата на території Львівщини.

Депутати включили це питання до порядку денного.

Нагадаємо, польські націоналісти у понеділок спалили портрети Степана Бандери та Романа Шухевича, а посол Сейму Польщі потоптався по червоно-чорному прапору зі словами «це бандерівська ганчірка».

Посольство України в Республіці Польща засудило маніфестацію польських націоналістичних організацій, які 19 березня у Варшаві організували антиукраїнський мітинг. Про це йдеться в офіційній заяві посольства.

Зазначається, що окремі польські націоналістичні організації зібралися біля посольства у Варшаві і виголошували антиукраїнську пропаганду.

Loading...