Новини » Світ

Пономарьов: Протистояння між Росією і Британією створене навмисно

ZIK

Уся історія із отруєнням колишнього шпигуна Росії Скрипаля була здійснена для того, щоб показати, що це не Росія погрожує, а їй погрожують, а вона захищається.

Про це зауважив екс-депутат Держдуми РФ Ілля Пономарьов у ефірі програми «Перші про головне. Коментарі» на телеканалі ZIK.

«Одна із головних ліній, яка була обрана для мобілізації російського населення на вибори, це воєнна загроза. Путін актуалізував цю тему через своє послання до Федеральних зборів. Одразу після цього були проведені соціологічні опитування, які показали, що його рейтинг у великих містах впав більш, ніж на 10%», – зауважив Ілля Пономарьов.

Так сталося через те, пояснює він, що росіян ще за радянських часів привчили до війни за мир, але зовсім не навпаки, коли йдуть прямі погрози.

«Послання Путіна було надто агресивним за своїм змістом і це абсолютно не сподобалося росіянам.Так само, як і свого часу не сподобалися погрози Хрущова у 60-ті роки, які призвели до зміни влади.

Натомість вся історія із отруєнням Скрипаля у Великобританії була здійснена для того, щоб показати, що це не ми – росіяни, погрожуємо, а нам погрожують, натомість ми захищаємося», – проаналізував екс-депутат Держдуми РФ.

Щодо ядерної зброї, додає російський політик, то на його думку це найбільша трагедія країни. Адже, насправді, Росії більше немає чим похвалитися.

«21 століття – це той період, коли ціниться людський капітал, чисельність населення, купівельна спроможність та добробут громадян, і, безумовно, навчання, інтелект та інновації, які впроваджує суспільство

Однак починаючи з 2014 року, після анексії Криму, вся еліта Росії почала роз’їжджатися. І якщо з України виїжджають трударі, які не можуть знайти нормальну роботу, а еліта переважно залишається, то в Росії все навпаки», – визнав Ілля Пономарьов.

Loading...