Новини » Політика 20 березня, 2018, 18:10
Політолог: Боротьба з агресором буде для влади полігоном передвиборчої боротьби
ZIK
ZIK

Влада розраховує виграти наступні вибори не за рахунок внутрішньої політики, а завдяки зовнішній.

Про це в ефірі програми «Перші про головне. Коментарі» на телеканалі ZIK заявив політолог Вадим Карасьов.

Нагадаємо, сьогодні ВРУ підтримала проект Постанови про комплекс невідкладних заходів щодо практичної реалізації міжнародно-правової відповідальності РФ за збройну агресію проти України, яким, зокрема, передбачене створення єдиної доказової бази агресії РФ проти України.

Як зауважив Вадим Карасьов, раніше доказові бази були розділені за галузями, до прикладу, Міністерство закордонних справ України готувало свої позови, Міністерство юстиції України – свої, ВРУ – свої законопроекти (як-от, щодо «Чорноморськнафтогазу»).

«Тепер мова йде про те, щоб об’єднати всі ці зусилля у такому міжвідомчому органі. Це не окремий орган, тому що створити його у 2018 році буде важко, бо для цього потрібна бюджетна стаття видатків, а це не заплановано. І крім МЗС, Мін’юсту, там буде Міністерство фінансів, тому що вони мають дати оцінку збитків.

Наприклад, скільки ми втратили через конфіскацію «Чорноморськнафтогазу». Треба порахувати, бо є різні цифри – 20 млрд дол. Україна втратила чи 17 млрд. Коли ми йдемо із таким «різнобоєм» у цифрах у суд, суд каже, що це – несерйозно», – наголосив гість програми.

Вадим Карасьов припустив, що міжвідомчий орган буде створений при Адміністрації Президента чи РНБО.

«Це дуже важливо, бо Президент має тут показати, що він бореться. Чи у нас будуть дочасні парламентські вибори, чи будуть календарні президентські і парламентські вибори, але нинішня влада розраховує виграти їх, переобратися не за рахунок внутрішньої політики, а за рахунок зовнішньої. І, зрозуміло, боротьба з агресором усіма засобами – юридичними, фінансовими, дипломатичними, геополітичними тощо, буде полігоном електоральної передвиборчої боротьби», – наголосив гість програми.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-10-17 05:42 :49