Новини » Політика 20 березня, 2018, 11:57
Перерва та консультації змінили думку нардепів щодо порядку денного сесії

Після перерви, оголошеної спікером українського парламенту, депутати вчетверте проголосували за порядок восьмої денний сесії ВРУ і підтримали його.

Проект постанови № 8063 Про порядок денний восьмої сесії Верховної Ради України восьмого скликання, під час сесійного засідання ВРУ, яку транслює телеканал ZIK, підтримали 239 обранців.

Перед голосуванням голова ВРУ Андрій Парубій кілька разів закликав обранців зайти до залу та зайняти свої робочі місця. Андрій Парубій нагадав, що у разі неприйняття проекту постанови про порядок денний, комітети не зможуть розглядати ані аграрні, ані бюджетні, ані сотні інших законопроектів, які потребують негайного розгляду.

Спікер українського парламенту нагадав, що у разі нерезультативного голосування Рада зможе розглядати лише законопроекти у другому читанні та питання щодо ратифікації.

Після того, як 239 обранців підтримали порядок денний сесії, голова ВРУ дав доручення профільному комітету щодо негайного розгляду законопроекту № 7403-2 «Про внесення змін до Податкового кодексу України щодо деяких питань оподаткування податком на додану вартість операцій з вивезення за межі митної території України олійних культур».

Першим питання порядку денного, розгляд якого почали у ВРУ, є проект Закону про внесення зміни до розділу VI «Прикінцеві та перехідні положення» Бюджетного кодексу України (щодо середньострокового бюджетного планування) № 8099.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-04-25 12:51 :23