вівторок, 20 березня, 2018, 14:47 Суспільство
Озброєною у парламенті має бути тільки охорона, – Скіпальський
ZIK
ZIK

Народні обранці не повинні приходити на роботу зі зброєю. Таку заборону слід ухвалити на законодавчому рівні.

Про це в ефірі інформаційно-аналітичного проекту «Перші про головне. Коментарі» сказав заступник голови СБУ (2006-2007 рр.) Олександр Скіпальський.

«Ледь не кожен серйозний політик має свого приватного охоронця. До того ж, народних депутатів і так надійно пильнують в стінах Верховної Ради. Управління Державної охорони забезпечує озброєну охорону», – коментує експерт.

Водночас, сьогодні депутати згадували про проект постанови про посилення роботи Державної охорони. Політики хочуть, щоб працівники управління при вході у Верховну Раду перевіряли у громадян наявність зброї чи отруйних речовин.

«Це безглуздя, коли при вході будуть перевіряти народних обранців. Потрібно ухвалити закон, який заборонятиме депутатам використовувати, приносити зброю у Верховну Раду. У парламенті можуть користуватися пістолетами тільки охоронці. Керуючись такою ідеєю, порушників притягатимемо до відповідальності. Якщо депутат порушив правило, тобто приніс зброю у парламент – позбавляємо його мандату. А от проводити обшуки при вході – це нецивілізований підхід», – додає  колишній заступник голови СБУ.
* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2018-12-14 21:11 :44