Новини » Події 20 березня, 2018, 14:43
Командувач Об’єднаних сил Сергій Наєв пояснив, від кого отримав кошти з окупованого Криму
Командувач Об’єднаних сил генерал-лейтенант Сергій Наєв. Фото: Міноборони України
Командувач Об’єднаних сил генерал-лейтенант Сергій Наєв. Фото: Міноборони України

Командувач Об’єднаних сил генерал-лейтенант Сергій Наєв пояснив, що 140 тис. грн, які він отримав з анексованого Криму, надійшли від його брата.

Про це Сергій Наєв розповів в інтерв’ю Укрінформу.

Наєв зазначив, що з 1995 року його батьки і молодший брат живуть в Криму, де завершив службу батько – військовослужбовець.

«Ще перед війною, у 2012 році, за часів мирної України, батьки запропонували нам із братом заповісти квартиру. У жовтні 2013 року мій батько помер. Ми з братом прийняли спільне рішення щодо заповіту, за яким із часом він має мені виплатити половину вартості квартири. Жодних угод я з ним не укладав, адже це родинні справи», – пояснив генерал-лейтенант.

«Згодом, у 2016 та у 2017 роках він передав мені дві суми, в еквіваленті – по п’ять тисяч американських доларів. Тобто, ці кошти, де факто, не є дарунком», – додав Наєв.

Він зазначив, що як законослухняний громадянин, вказав ці кошти в електронній декларації.

Командувач Об’єднаних сил також розповів, що телефонує до Криму вітати рідних зі святами. Він також відзначив, що не відповідає за дії брата на окупованому півострові, адже той є дорослою людиною.

На запитання, чи допускає Наєв можливість шантажу з боку російської влади проти нього та його родини, він відповів:»Я прийняв присягу на вірність українському народу, і в мене немає жодних застережень. Я виконаю ті завдання, які поставлені переді мною народом України, верховним головнокомандувачем. Проживання членів моєї родини в Криму мене не обтяжує і не зв’язує жодним чином».

Як відомо, 16 березня президент Петро Порошенко призначив командувачем Об’єднаних сил на Донбасі генерал-лейтенанта Сергія Наєва.

Згідно з декларацією Наєва, його офіційна зарплата в 2016 році склала близько 270 тис. гривень, він має службову кімнату в Дніпрі, недобудований дачний будинок у Кошарах Одеської області, дружина володіє авто – Toyota Rav 4 2010 року.

На початку 2018 року він отримав «грошовий подарунок» від Максима Івановича Наєва в 140 тисяч гривень.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-05-24 08:31 :44