вівторок, 20 березня, 2018, 19:22 Світ
Горбач: Якщо у найближчі тижні не буде відповіді Заходу на дії Росії – побачимо новий крок Кремля
ZIK
ZIK

Путін перевіряє реакцію Заходу, щоб зрозуміти, наскільки далеко можна зайти. А ядерна зброя у цій ситуації залишається останнім козирем, яким всіх лякають.

Таку думку висловив політичний аналітик Володимир Горбач в ефірі програми «Перші про головне. Коментарі» на телеканалі ZIK.

«Якщо подивитися на події цього місяця в Росії, зокрема послання Федеральним зборам, то це, власне, і був початок наступу, шантажу та своєрідний меседж Росії Заходу.

Натомість 4-го березня в Солсбері, коли застосували хімічну зброю, це вже була дія. А от вибори Путіна не варто розглядати як класичне волевиявлення в демократичній системі, адже це був ритуал голосування для мобілізації населення на війну», – проаналізував Горбач.

У такій ситуації, певен експерт, якщо світ, а передусім Великобританія та США не дадуть росіянам адекватної відповіді у найближчі тижні, то з боку Кремля буде наступний крок, наприклад застосування малого тактичного ядерного заряду.

«Путін таким чином перевіряє реакцію Заходу, щоб зрозуміти, наскільки далеко можна зайти.І ядерна зброя залишається останнім козирем Кремля, яким всіх лякають. Тому дуже критично та важливо дати Росії адекватну відповідь саме зараз і всім світом», – наголосив політичний аналітик.

Він пояснює, що адекватною буде така відповідь, яка буде чіткою і зрозумілою для Росії.Адже просто висилка дипломатів з обох сторін – це не те, що може вплинути на ситуацію.

«Сподіваюся, що у найближчі тижні можна очікувати відповіді щонайменше у фінансовій сфері. Так, під ударом можуть опинитися російські фінанси в британській юрисдикції, нерухоме майно і тому подібне», – зауважив Володимир Горбач.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-01-19 22:31 :08