понеділок, 19 березня, 2018, 1:00 Події
Ватажок «ДНР» серйозно осоромився в окупованому Донецьку

Ватажок так званої «ДНР» Олександр Захарченко, якого нагородили орденом в окупованому Криму, недавно потрапив в курйозну ситуацію, застрягши в ліфті прямо під час показової перевірки гуртожитку в районі студмістечка в окупованому Донецьку за участю місцевих пропагандистських ЗМІ.

Про це популярний блогер «Фашик Донецький», який ось уже три роки живе в окупованому Донецьку, розповів в інтерв’ю Обозревателю.

«Нещодавно сам Захарченко приїжджав перевіряти гуртожиток в районі студмістечка в окупованому Донецьку. За ідеєю роспропагандістов все повинно було статися тип-топ: на камери було б солодка заява, мовляв, ми для тих, хто позбувся житла, дивіться, що побудували. Сюжет зняли, правда не зняли і чисто випадково забули про одну деталь. Перед зйомками чергового популістського ролика його лондонічество (Захарченко) посварилось з ліфтом. Ліфтові було все одно, хто такий Захарченко. Ліфт образився. Сильно образився», – пише блогер.

За його словами, в результаті Захарченко застряг в ліфті один.

«Чесно, не знаю, на скільки схуд Захарченко, коли він зрозумів, що ліфт його взагалі не поважає і вимкнулося світло в кабіні. Чули коли-небудь, як ніжно і спокійно будівельник кричить, коли упускає кувалду собі на мізинчик? То не крик, а шепіт», – продовжує розповідати він.

Як уточнює блогер, Захарченко в ліфті в темряві «кричав і кляв все на світі так, як ніби він побачив Яроша в кабіні, який з хитрою усмішкою тихенько сказав йому – ну всьо, приїхали».

В результаті ліфт-таки відкрили за 3-4 хвилини і лідера бойовиків звільнили.

«Правда, шкода цивільних. Ліфтеру не пощастило найбільше – він з гуртожитку поїхав прямо на підвал визнаватися у всіх гріхах, які з нього виб’ють православні садисти. З усіх цивільних і вояк, свідків криків Захарченко, що народжував цеглини в ліфті, взяли підписки про нерозголошення державної таємниці», – уточнює «Фашик Донецький».

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2018-12-14 22:06 :21