Новини » Політика 19 березня, 2018, 9:37
Українська діаспора закликала надіслати до Криму міжнародну правозахисну місію
Фото: krymr.com
Фото: krymr.com

Міжнародній спільноті варто й надалі рішуче відстоювати повернення Криму під контроль України.

Про це заявив президент Світового конгресу українців Євген Чолій, повідомляє «Укрінформ».

«СКУ наголошує на серйозності загрози російської окупації Криму для глобального миру й безпеки, а також закликає міжнародну спільноту рішуче вимагати повернення Україні незаконно окупованого півострова, одночасно підтримуючи тиск з метою звільнення всіх кримськотатарських й українських бранців», – сказав Чолій.

У Конгресі також закликали надіслати до Криму міжнародну правозахисну місію. «Заради захисту мешканців Криму від додаткового переслідування окупаційною владою й недопущення їх ізоляції, СКУ закликає до розгортання на півострові місії ОБСЄ або, за неможливості цього, віддаленої спостережної місії», – наголосили в українській організації.

У СКУ також звернули увагу на постійне погіршення в Криму ситуації із дотриманням прав людини. «СКУ й далі рішуче засуджує агресивні дії РФ, підкреслюючи все більшу мілітаризацію півострова й серйозні порушення на його території прав людини й основоположних свобод, особливо переслідування та ув’язнення українців, кримських татар та проукраїнськи налаштованого населення незаконно окупованих територій», – підсумували у Конгресі.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-10-15 12:09 :31