Новини » Світ 19 березня, 2018, 16:17
У Росії ніколи не буде майдану, а от двірцевий переворот можливий, – Яковина
ZIK
ZIK

Росіяни не наважаться на революцію, адже їхній апарат репресій у рази агресивніший, ніж, наприклад, український. Проте, ймовірно, незабаром проти Путіна змовляться російські еліти.

Про це в ефірі інформаційно-аналітичного проекту «Перші про головне. Коментарі» сказали оглядач Денис Попович та журналіст Іван Яковина.

«Я думаю, що через результати президентських виборів у Росії не слід чекати перевороту. Є різниця між нашими народами. Ми, коли бачимо, що результати політичних перегонів нас не влаштовують, виходимо на демонстрації. Вже далі влада чи опозиція думають, що з цим всім робити, у що конвертувати. Російський майдан збереться тільки тоді, коли буде новий вождь із чіткою ідеологічною спрямованістю. Він вголос заявить про те, що Путін вкрав вибір людей, є нелегітимним президентом тощо», – розповідає оглядач Денис Попович.

Журналіст Іван Яковина зазначає, що у революцію в Російській Федерації не вірить, бо держава має надто серйозний репресивний апарат.

«Репресивний апарат Росії у тисячу разів серйозніший, ніж в Україні будь коли був. Тому там не може бути революції. Чого не скажеш про змову еліт, двірцевий переворот. Такий сценарій дуже ймовірний, але коли і як це буде – не знаю», – говорить журналіст Іван Яковина.

Оглядач Денис Попович підкреслює, що росіяни не мають альтернативи Путіну, на яку могли б з впевненістю покластися.

«Ті, хто міг би вийти на революцію, не брали участі у виборах. Вони у такий спосіб висловили свою громадянську позицію, не визнаючи легітимності режиму та існуючої системи», – додає журналіст Іван Яковина.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-04-25 17:56 :57